Drifta sacensību programma/schedule

07.-08.10.2017

 

SESTDIENA/SATURDAY 07.10.17: (maksas treniņi)

10:00 – 14:00 BRAUCĒJU REĢISTRĀCIJA/REGISTRATION

10:00 – 14:00 TEHNISKĀ KOMISIJA/TECHNICAL COMISSION

09:30 PROAM SAPULCE PAR TRASI/PROAM BRIEFING

10:00-13:00 PROAM TRENIŅI/PROAM PRACTICE

12:30 PRO SAPULCE PAR TRASI/PRO BRIEFING

13:00-14:50 PRO TRENIŅI/PRO PRACTICE

14:00 STREET SAPULCE PAR TRASI UN KVALIFIKĀCIJAS BRAUCIENIEM/STEET BRIEFING

15:15-18:00 STREET TRENIŅI/STREET PRATICE

JA NEPIECIEŠAMA VĒL VIENA STREET SAPULCE

18:00-20:00 STREET KVALIFIKĀCIJA/STREET QUALIFICATION

 

TRENIŅU LAIKI ATKARĪBĀ NO DALĪBNIEKU SKAITA VAR TIKT MAINĪTI/ PRACTICE TIMES CAN BE CHANGE, BASED ON PARTICIPANT LISTS

 

SVĒTDIENA/SUNDAY 08.10.17:

07:00 – ATVĒRTS DALĪBNIEKU PARKS/OPEN PADDOCK

07:00- REĢISTRĀCIJA UN TEHNISKĀ KOMISIJA JA LŪGTA IEPRIEKŠ PROAM UN PRO/REGISTRATION PRO AND SEMI PRO, ASKED BEFORE

07:30-08:00 DALĪBNIEKU SAPULCE PROAM KLASE PAR KVALIFIKĀCIJU/DRIVRS BRIEFING PROAM

08:00-09:00 TRENIŅŠ PROAM/PROAM PRACTICE

09:00-11:30 KVALIFIKĀCIJA PROAM/PROAM QUALIFICATION

11:30 SAPULCE PRO PAR KVALIFIKĀCIJU/PROAM BRIEFING

11:50 PRO TRENIŅI/PRO PRACTICE

11:50 SAPULCE PROAM PAR TANDĒMIEM/PROAM BRIEFING ABOUT TANDEMS

12:30 PRO KVALIFIKĀCIJA/PRO QUALIFICATION

13:00 OFICIĀLĀ SACENSĪBU ATKLĀŠANA VISAS KLASES TRIBĪŅU PRIEKŠĀ/RACE OPENING

13:30-15:50 PROAM TOP32/PROAM TANDEMS

15:50-16:00 PRO SAPULCE/PRO BRIEFING

16:00-17:00 PRO TOP16/PRO TANDEMS

17:00-20:00 STREET TANDĒMU TOP32, KATRAM 1 IESILDOŠAIS BRAUCIENS/STREET TANDEMS

 TRACK LAYOUTS!!

RED- STREET

GREEN- PROAM

PURPLE- PRO





REĢISTRĒJUŠIES PRO KLASE

DENISS HAGGBLOM ALVIS BULS DIDZIS KOZLOVSKIS EDGARS KAROSS ĒRIKS ULASS HENRI KIVIMAGI INGMARS JEKABSONS INGUS JEKABSONS JAKO PINO JANIS EGLITE JUHA Pöytälaakso KRISTIAN VADI MIKAEL MAKINEN NIKLAS WIX NIKO Määttälä RAIVIS GRAUDINS TEEMU NASKALI


REĢISTRĒJUŠIES PROAM KLASE

ALEKSANDRS LAKUTIJEVSKIS ALEKSANDRS MURAJS ANDRIS LIPARTS AURIMAS JANEIKA DARIUS TUREVICIUS DEIMANTE RADZEVICIUTE DMITRIJS FIROVS EDGARS OZOLS EDMUNDS BERZINS ELVIJS EIHVALDS GEDIMINAS IVANAUSKAS HANS CHRISTIAN KULL JANIS AUZINS JANIS BAU JANIS BRALITIS JANIS JURKA KASPARS SKRINDA KRISTIANS BURKOVS NIKOLASS BERTĀNS RAIVO BRICS RINALDS RIZOVS ROLANDAS SILKINIS ROLANDS BERZINS SILVESTRS DZIEDĀTĀJS VAIDAS TIMINSKAS ARTURS BONDARS KRISSE AALTO ERVINS AGAFONOVS SERGEJS MONSKIS ARTURS MISKINIS ARNIS NAMNIEKS

REĢISTRĒJUŠIES STREET KLASE

AIVARS TAUBE ALEKSANDRS BORISOVS ANDREJS KOVALKOVS ARMANDS SVIKIS ARTŪRS BLEIVE DAVIS MANGALIS EDGRS UGAINIS FILA VOZNAKOVSKIS INTIS BERZINS IVARS BERZINS JANIS BERZINS JANIS KAZAKS JANIS PATMALNIEKS JANIS SUHANS JĒKABS MAULVURFS LAURIS BERZINS LINARDS KRACEJS MARCIS LIPKINS MICHAEL REILJAN RAINER VIILVEER RAIVIS ALKSARS RIHARDS JERMALONOKS RINALDS OLSEVSKIS ROBERTS GOLDMANIS RŪDOLFS SALMANIS SERGEJS JAKOVLEVS SERGEJS KUDROVS VITALIJS POTAPOVS


©2017 Latvian Drift All rights reserved. Mājas lapu nodrošina Master Events

 .