NUMURU REZERVĀCIJA 2019

* REZERVĀCIJA TIKAI CAUR E-PASTU, numuru rezervāciju pieņemam tikai caur e-pastu: eline@driftlatvia.com, sākot no e-pastiem, kuri iesūtīti pirmie, nosūtot e-pastu sūtīt VĀRDU, UZVĀRDU, KLASI UN STARTA NR.

Katrā klasē- pirmie 10 numuri ir pieejami pēc kopvērtējuma 2018 gada sezonā, ja dalībnieks, pats šo numuru neizvēlas, tad to var izvēlēties kāds cits.
Šie numuri ir pieejami, ja konkrētais numura ieguvējs no tā atsakās.

2019 gada numuri- numuriem pieteikties tikai tos, kuri plāno braukt pilnu 2019 gada sezonu, numuri tiks sagatavoti, nedēļu pirms sacensībām balstoties uz to, kuri būs izņēmuši gada licences līdz 22.aprīlim.

Tiem, kuri piedalīsies dažos posmos, vai vienā, un ņems vienreizējās licences, numuri tiks iedoti kā parasti no rīta sacensībās.

NUMURU IZVIETOJUMS- šajā gadā būs vienoti numuri visā Baltijā ,visām klasēm, tātad numurs būs uz visu sezonu, numurs līmēsies uz abām sānu durvīm, zem loga, numurs ietvers vārdu uzvārdu vai vārda pirmo burtu un uzvārdu, valsti un numuru, šogad klāt numuram būs LV, papildus būs numurs arī uz jumta, blakussēdētāja pusē, bet mazais 25X25, ja braucējiem būs pašiem savi jumta numuri, tad jumta numurs papildus nebūs jālīmē. Numuri tiks iedalīti arī pa krāsām visā Baltijā, street sava, proam sava un pro sava

Ja kāds pieteiks numuru un neizņems to pirmajā posmā, tad numurs atbrīvosies

e-pasts pieteikties: eline@driftlatvia.com

Dalībnieks, piesakoties sacensībām, saprot un neiebilst pret to, ka sacensības tiks filmētas un fotografētas.
©2017 Latvian Drift All rights reserved. Mājas lapu nodrošina Master Events

 .