REGISTERED DRIVERS/ BALTIC DRIFT OPENING 2019


PROAM KLASE

ANDRIS LIPARTS Andrius Poska Arturs Bondars Arunas Paulavičius Dainis Valeinis Darius Turevičius Deimante Radzeviciute Donatas Stundžia Elvijs Eihvalds Gediminas Žigutis Holger Lunter Jānis Kronis-Orleāns Julius Mockevičius Justinas Peciukonis Kevin Luige Kristaps Kāpiņš Laisvūnas Žilys Marco Prems Margus Kalja Māris Hartmanis MICHAEL REILJAN Nikolass Bertāns Paulius Karklelis Paulius Laurinkus Paulius Petrauskas Raivis Alkšārs Rando Pusa Reinis Rabācis Rimvydas Narauskas Roberts Barins Rolandas Šilkinis Rolands Bērziņš Saimon Köst Sander Saar Sandra Žilienė Silvestras bieliauskas Simonas Vilčinskas Tadas Gvozdas Zygimantas Narbutas Evaldas Šiliauskas Anrijs Luters Karel Piiroja

PRO KLASE

Allan Lätt Allar Aasmaa Andri Raudva Andrius Čibirka Ao vaida Arūnas Černevičius Benediktas Čirba Birger Kiirend Donatas Macpreiksas Edmunds Bērziņš Eriks Ulass Gediminas Ivanauskas GIEDRIUS ZABULIONIS Henri Kivimägi Ingus Jekabsons Janis Jurka Kevin Pesur Krisse Aalto Linas Klevinskas MIHKEL NORMAN TULTS Ott Kokk Rait Lember Raitis Maurāns Randar Kajo Rinalds Rižovs Simas Kvietkauskas Vygantas Rimkus Gediminas Levickas Oliver Randalu

STREET KLASE

Aleksandr Pihoja Aleksandrs Borisovs Aleksandrs Vlasovs Andrejs kazimirovs Andrejs Kovalkovs Ansis Andersons Artis Lapkovskis Artūrs Bleive Artūrs Rieka Daniela Serde Danils Dolganovs Edgars Kroģeris Edgars Ugainis Edgars Vasiļjevs Ervins Žuks Gatis Jakuško Guntars Gailītis Igors Voznakovskis Imants Bitmets Jancis Auzins Janis Feldmanis Jānis Igaunis Jānis Kazaks Jānis Patmalnieks Jānis Strazdiņš Kārlis Ozoliņš Klāvs Ašmanis Kristaps Bogdans Lauris Bērziņš Margus Metsoja Martins Berzins Matīss Krēsliņš Matīss Rihards Mītins Mārcis Lipkins Māris Lavrinovičs Niklāvs Žindulis Oskars Dravnieks Patriks Žunna Pāvels Zavaļņevs Pēteris Lācis Raimonds drevinskis Rain Hiienurm Ričards Bringins Rihards Jermaļonoks Rinalds Oļševskis Roberts Goldmanis Rolands Zālītis Rūdolfs Rauza Sergej Jakovlev Sergejs Kudrovs Stevens Muiznieks Taavo Leidorp Toms Lagzdiņš Vitalijs Potapovs Vladimirs  Sorokotyaga Gints Kirgickis Yakuza Leshkin Nikita Zukov Harlet Eslas


SCHEDULE 

PIEKTDIENA/FRIDAY  26.04.2019

13:00-18:30 REĢISTRĀCIJA /REGISTRATION

13:00-18:30 ATVĒRTA TEHNISKĀ KOMISIJA/OPEN TECHNICAL COMMISION

13:00 PROAM BRIEFING/ PROAM SAPULCE

14:00-16:30 PROAM TRENIŅI, LIELĀ TRASE/PROAM PRACTICE, MAIN TRACK

16:00- PRO SAPULCE/BRIEFING PRO

17:00-18:50 PRO BRĪVIE TRENIŅI /PRO FREE PRACTICE

14:00 STREET SAPULCE

15:00-18:50 STREET TRENIŅŠ STADIONS

*treniņu laiki var tikt pagarināti vai samazināti, balstoties uz dalībnieku skaitu, kuri būs reģistrējušies sacensībām                                                                                                    

SESTDIENA/SATURDAY  27.04.2019 - PRO CLASS/PRO KLASE, SEMI PRO CLASS/PROAM KLASE

07:00 REĢISTRĀCIJA/TEHNISKĀ KOMISIJA

07:20-08:00 DALĪBNIEKU SAPULCE PROAM PAR KVALIFIKĀCIJU/DRIVERS BRIEFING ABOUT QUALIFICATION

08:00-09:30 OFICIĀLIE TRENIŅI PROAM/OFFICIAL PRACTICE SEMI PRO

09:00 PRO BRIEFING ABOUT QUALIFICATION/ PRO SAPULCE PAR KVALIFIKĀCIJU

09:30-11:00 PROAM KVALIFIKĀCIJA/ SEMI PRO QUALIFICATION

11:30 PROAM BRIEFING ABOUT TANDEM RUNS/ PROAM SAPULCE PAR TANDĒMIEM

11:15-12:15 PRO PRACTICE OFFICIAL/ PRO OFICIĀLIE TRENIŅI

12:20-13:20 KVALIFIKĀCIJA/QUALIFICATION PRO

13:30- PRO BRIEFING ABOUT TANDEMS

13:20-14:00 TEHNISKĀ PAUZE

14:00 OFICIĀLĀ SACENSĪBU ATKLĀŠANA/RACE OFFICIAL OPENING

14:30-16:30 PROAM TANDĒMI/ PROAM TANDEM RUNS TOP32

16:30-17:00 SHORT BREAK, CHANGE TRACK

17:00-19:00 PRO TANDĒMI/ PRO TANDEM RUNS TOP32

19:10 APBALVOŠANA/PRIZE GIVING CEREMONY

SESTDIENA/SATURDAY 27.04.2019 STREET LATVIA/ SPĪDVEJA STADIONS, SPEEDVEY STADIUM

07:30-REĢISTRĀCIJA UN TEHNISKĀ KOMISIJA/REGISTRATION AND TECHNICAL COMISSION, ASKED BEFORE

08:30-09:20 STREET SAPULCE/STREET BRIEFING

09:30-12:00 STREET OFICIĀLIE TRENIŅI GRUPAS/STREET PRACTICE IN GROUPS

12:20-15:00 STREET KVALIFIKĀCIJA /STREET QUALIFICATION

15:00 ATKLĀŠANAS PARĀDE/OPENING CEREMONY

15:30-16:00 SAPULCE TANDĒMI STREET /BRIEFING TANDEM STREET LATVIA

16:00-19:00 STREET TANDĒMI / STREET TANDEMS

19:00 APBALVOŠANA/PRIZE GIVING

 

Dalībnieks, piesakoties sacensībām, saprot un neiebilst pret to, ka sacensības tiks filmētas un fotografētas.
©2017 Latvian Drift All rights reserved. Mājas lapu nodrošina Master Events

 .