DRAGREISA TRENIŅŠ 18.07.2021 15:00-18:00* GAN MOTOCIKLIEM, GAN AUTOMAŠĪNĀM!

* ( dalībnieku skaita dēļ var tikt pagarināts)DRAGREISA TRENIŅŠ:

Dragreiss – sporta veids, kurā nosaka ātrāko tehniku un meistarīgāko braucēju paātrinājuma sportā – pasaulē un Latvijā ir populārs un zinātājiem aizraujošs.

Dragreisa treniņā divas automašīnas/motocikli startē blakus, veicot braucienu 201 m garā taisnē.  Bez riepu sildīšanas- riepu sildīšana aizliegta ( burnout aizliegts)- ja tiek pārkāpti noteikumi, nekavējoties izslēgšana no dalības treniņā un 1000 eur sods! Būs laika egle!!

Drošības noteikumi treniņā- ķiveres, paklāji zem auto, neplandošs apģērbs, automašīnas nevar būt nenostiprināti priekšmeti- drošības noteikumi tiek vadīti ari treniņos pēc Latvijas Dragreisa kausa noteikumiem.

Spied šeit
Tehniskajiem noteikumiem pamatlīnijas meklējiet šeit:
Spied šeit

DRAGREISA TRENIŅU NOTEIKUMI VISIEM:

Dragreisa_treninu_noteikumi_2021

Motobraucējiem:

Ķivere –motošosejas, slēgtā tipa, ar stikliņu (vizoru), kas brauciena laikā ir aizvērts. Speciāls moto viendaļīgs vai divdaļīgs kostīms (ādas vai tekstila) ar plecu, elkoņu un ceļgalu aizsardzību. Divdaļīga kostīma gadījumā rāvējslēdzim starp augšējo un apakšējo daļu jābūt aiztaisītam. Cimdi motošosejas, ādas vai sintētiskie, ar pirkstu aizsardzību. Zābaki motošosejas, no blīva materiāla, ar cietu zoli. Augšējai daļai jābūt tāda paša garuma vai garākai par zoli.

Dragreisa treniņa organizēšanas noteikumi:

IEPAZĪSTIES ŠEIT

COVID- 19 NOTEIKUMI:

VĒLAMIES INFORMĒT, KA DRAGREISA TRASES DIENA NOTIEK BALSTOTIES UZ VALSTĪ NOTEIKTAJIEM NOTEIKUMIEM COVID-19 LAIKĀ, PAPILDUS DROŠĪBAS UN TEHNISKAJĀS PRASĪBĀS BALSTOTIES UZ DRAGREISA GADA NOLIKUMU

Treniņa laikā tiks kontrolēts, ka dalībnieki ievēros visus valstī ārkārtējā stāvokļa noteiktos ierobežojumus!

BOKSOS JĀLIETO SEJAS MASKAS!

Trases dienā var tikt veikt fotogrāfēšana un filmēšana.

TRASES DIENĀ VAR PIEDALĪTIES BRAUCĒJI UN VIŅU MEHĀNIĶI KURI pēdējo 14 dienu laikā nav  bijušas ārvalstīs, pēdējo 14 dienu laikā nav bijušas kontaktā ar personu, kas atgriezusies no ārvalstīm, kā arī kuriem nav  elpceļu infekcijas slimības pazīmes: iesnas, klepus, paaugstināta ķermeņa temperatūra, rīkles iekaisums, elpošanas traucējumi un  nav bijis kontakts ar personu, kurai ir kāda no elpceļu infekcijas slimību pazīmēm: iesnas, klepus, paaugstinātā ķermeņa temperatūra, rīkles iekaisums, elpošanas traucējumi, vai COVID-19 vīrusa infekcijas slimnieku.

SPORTA TRENIŅA- LAF DRIFTA KOMISIJAS TRASES DIENAS VADĪTĀJI- SPORTA SPECIĀLISTI, BALSTOTIES UZ LAF SPORTA FEDERĀCIJAS IZSTRĀDĀTU SPORTA TRENIŅA DROŠĪBAS PROTOKOLU IR LAF LICENCĒTI SACENSĪBU VADĪTĀJI, KURIEM IR PIEŠĶIRTAS LAF LICENCES, ŠĪ SPORTA TRENIŅA VADĪTĀJI IR ELĪNE BERĶE UN JĀNIS BLUŠS

VISI SPORTISTI PAR EPIDEMIOLOĢISKAJIEM NOTEIKUMIEM TIEK NEMITĪGI INFORMĒTI  SLĒGTAS WHATSS APP  GRUPĀS

TRASES DIENĀ SPORTA TRENIŅA DALĪBNIEKIEM LĪDZI VAR DOTIES TIKAI APKALPOJOŠĀS PERSONAS JEB MEHĀNIĶI, IEPRIEKŠ REĢISTRĒTAS PERSONAS, PERSONAS BIĶERNIEKU SPORTA KOMPLEKSĀ KURAS IR SAISTĪTAS AR DRAGREISA TRASES DIENU TIEK IELAISTAS TIKAI PĒC SARAKSTA! ORGANIZATORAM IR PIEEJAMI VISU PERSONU DATI , KURI IR IERADUŠIES TRASES DIENĀ- APKOPOTI SARAKSTĀ, JA NEPIECIEŠAMS VIŅUS APZINĀT! IELAS KLASES AUTO ATĻAUTI MAX 2 APKALPOJOŠIE CILVĒKI, SPORTA AUTO MAX 5! MOTO BRAUCĒJIEM MAX 2 APKALPOJOŠIE.

DALĪBAS MAKSA 35 EUR

0
 .