LATVIJAS DRAGREISA KAUSA 3.POSMS BIĶERNIEKOS 03.10.2021
DRAGREISS!

Dragreiss – sporta veids, kurā nosaka ātrāko tehniku un meistarīgāko braucēju paātrinājuma sportā – pasaulē un Latvijā ir populārs un zinātājiem aizraujošs.

Dragreisa divas automašīnas/motocikli startē blakus, veicot braucienu 201 m garā taisnē.  Bez riepu sildīšanas- riepu sildīšana aizliegta ( burnout aizliegts)


REĢISTRĀCIJA- SPIED ŠEIT UN PIESAKI SAVU DALĪBU SACENSĪBĀM

SVARĪGA INFORMĀCIJA!

REĢISTRĀCIJA UZ SACENSĪBĀM IR ATVĒRTA TIKAI NEDĒĻU- NO 17.09.-24.09.2021, JA NEDĒĻAS LAIKĀ NETIKS SASNIEGTS ATIECĪGAIS DALĪBNIEKU SKAITS, LAI SACENSĪBAS VARĒTU NOTIKT, ORGANIZATORS LEMS PAR SACENSĪBU ATCELŠANU, BET AR IESPĒJU, KA SPORTISTIEM TIKS PIEDĀVĀTS DRAGREISA TRENIŅŠ ŠAJĀ DIENĀ!

ŠĀDS LĒMUMS IR SAISTĪTS AR EPIDEMIOLOĢISKO SITUĀCIJU VALSTĪ, LAIKAPSTĀKĻIEM, SKATĪTĀJU IEROBEŽOJUMIEM U.C. NEPAREDZĒTIEM APSTĀKĻIEM.

MORE INFO:

DRIVER_BOOKLET_DRAGREISS

SACENSĪBU NOLIKUMI UN DOKUMENTĀCIJA:

LATIJAS_DRAGREISA_KAUSA_3_POSMA_NOLIKUMS_2021

Drošības noteikumi sacensībās pēc sacensību nolikuma un  Latvijas Dragreisa kausa noteikumiem 2021 sezonā:

Spied šeit
Tehniskajiem noteikumiem pamatlīnijas meklējiet šeit:
Spied šeit


COVID- 19 NOTEIKUMI

VĒLAMIES INFORMĒT, KA SACENSĪBAS NOTIEK BALSTOTIES UZ VALSTĪ NOTEIKTAJIEM NOTEIKUMIEM COVID-19 LAIKĀ, PAPILDUS DROŠĪBAS UN TEHNISKAJĀS PRASĪBĀS BALSTOTIES UZ DRAGREISA GADA NOLIKUMU

Trases dienā var tikt veikt fotogrāfēšana un filmēšana.

SACENSĪBĀS VAR PIEDALĪTIES BRAUCĒJI UN VIŅU MEHĀNIĶI KURI pēdējo 14 dienu laikā nav  bijušas ārvalstīs, pēdējo 14 dienu laikā nav bijušas kontaktā ar personu, kas atgriezusies no ārvalstīm, kā arī kuriem nav  elpceļu infekcijas slimības pazīmes: iesnas, klepus, paaugstināta ķermeņa temperatūra, rīkles iekaisums, elpošanas traucējumi un  nav bijis kontakts ar personu, kurai ir kāda no elpceļu infekcijas slimību pazīmēm: iesnas, klepus, paaugstinātā ķermeņa temperatūra, rīkles iekaisums, elpošanas traucējumi, vai COVID-19 vīrusa infekcijas slimnieku.


0