LATVIJAS DRAGREISA KAUSA 3.POSMS BIĶERNIEKOS 03.10.2021
DRAGREISS!

Dragreiss – sporta veids, kurā nosaka ātrāko tehniku un meistarīgāko braucēju paātrinājuma sportā – pasaulē un Latvijā ir populārs un zinātājiem aizraujošs.

Dragreisa divas automašīnas/motocikli startē blakus, veicot braucienu 201 m garā taisnē.  Bez riepu sildīšanas- riepu sildīšana aizliegta ( burnout aizliegts)


SVARĪGA INFORMĀCIJA!

REĢISTRĀCIJA UZ SACENSĪBĀM IR NOSLĒGUSIES!

MORE INFO:

DRIVER_BOOKLET_DRAGREISS

SACENSĪBU NOLIKUMI UN DOKUMENTĀCIJA:

LATIJAS_DRAGREISA_KAUSA_3_POSMA_NOLIKUMS_2021

biletens_nr_2_Latvijas_Dragreisa_kauss_2021

Drošības noteikumi sacensībās pēc sacensību nolikuma un  Latvijas Dragreisa kausa noteikumiem 2021 sezonā:

Spied šeit
Tehniskajiem noteikumiem pamatlīnijas meklējiet šeit:
Spied šeit

INFORMĀCIJA SKATĪTĀJIEM

BIĻETES BŪS IESPĒJAMS IEGĀDĀTIES UZ VIETAS SACENSĪBU DIENĀ:

  • BIĻETE PIEAUGUŠAJIEM 10 EUR /TICKET ADULTS 10 EUR
  • BĒRNIEM LĪDZ 10 GV(NEIESKAITOT) IEEJA BEZ MAKSAS/ KIDS UNDER 10 YEARS OLD, ENTRANCE FREE
  • JAUNIEŠIEM NO 10-16 GV (NEIESKAITOT) 5 EUR
  • PENSIONĀRIEM/PENSIONERS 5 EUR
  • YOUNG PEOPLE 10-16 YEARS OLD 5 EUR
  • II, III grupas invalīdiem 5 EUR   uzrādot apliecību vai personas apliecinošu dokumentu
  • 1 GRUPAS INVALĪDIEM IEEJA BEZ MAKSAS , PAVADOŅIEM 50% ATLAIDE  (uz vietas)

 

Ieeja sacensībās balstoties uz MK noteikumiem un vadlīnijām.

LV:Sacensības varēs apmeklēt personas, kuras ir vakcinētas pret Covid-19 vai personas, kuras ir pārslimojušas Covid-19 pēdējo 6 mēnešu laikā vai ar negatīvu covid-19 testu. Pie pasākuma ieejas būs jāuzrāda personu apliecinošs dokuments kopā ar derīgu digitālo Covid-19 sertifikātu, kuru iespējams iegūt arī vietnē www.Covid19sertifikats.lv. Uzrādot derīgu sadarbspējīgu Covid-19 sertifikātu, sacensības drīkst apmeklēt personas (no 12 gadu vecuma), kuras ir izgājušas pilnu Covid-19 vakcinācijas kursu, izslimojušas Covid-19 pēdējo 6 mēnešu laikā, vai saņēmušas negatīvu Covid-19 testa rezultātu.

Pieļaujam iespēju, ka, mainoties valstī noteiktajiem noteikumiem pasākuma apmeklēšanai saistībā ar Covid-19 izplatības ierobežošanu, noteikumi var būt paplašināti un mainīti.

Sacensību apmeklētājiem pie ieejas VAR TIKT veikta attālinātā ķermeņa temperatūras mērīšana, var tikt atteikta ieeja sacensībās, ja temperatūra ir lielāka par 37,5 Lūdzam ievērot 2m distanci, ja nevariet ievērot 2m distanci no citiem apmeklētājiem, jālieto sejas maskas, Jūsu atbildība! Dezinfekcijas līdzekļi pieejami sacensību norises vietā, aicinām dezinficēt rokas!

---------------------

ENG: The competition will be open to people who have been vaccinated against Covid-19 or people who have had Covid-19 in the last 6 months. You will need to present an identity document at the entrance to the event together with a valid digital Covid-19 certificate our document with prove. We accept the possibility that the rules may be extended and changed due to changes in the national rules for attending the event in connection with the restriction of the spread of Covid-19. Spectators attending the competition will have a completely separate flow of spectators from the participants' park, and there will be no access to it.

Visitors to the competition will be measured at the entrance to the remote body temperature, entry may be denied if the temperature is higher than 37.5 Please observe the 2m distance, if you can not observe the 2m distance from other visitors, face masks must be used, your responsibility! Disinfectants are available at the competition venue, please disinfect your hands!

PAPILDUS AR COVID-19 NOTEIKUMIEM, KĀ IEGŪT SERTIFIKĀTU U.T.T. LŪDZAM IEPAZĪTIES http://www.driftlatvia.com/eventinformation/

COVID- 19 NOTEIKUMI

VĒLAMIES INFORMĒT, KA SACENSĪBAS NOTIEK BALSTOTIES UZ VALSTĪ NOTEIKTAJIEM NOTEIKUMIEM COVID-19 LAIKĀ, PAPILDUS DROŠĪBAS UN TEHNISKAJĀS PRASĪBĀS BALSTOTIES UZ DRAGREISA GADA NOLIKUMU

Sacensības var tikt veikt fotogrāfēšana un filmēšana.

SACENSĪBĀS VAR PIEDALĪTIES BRAUCĒJI UN VIŅU MEHĀNIĶI KURI pēdējo 14 dienu laikā nav  bijušas ārvalstīs, pēdējo 14 dienu laikā nav bijušas kontaktā ar personu, kas atgriezusies no ārvalstīm, kā arī kuriem nav  elpceļu infekcijas slimības pazīmes: iesnas, klepus, paaugstināta ķermeņa temperatūra, rīkles iekaisums, elpošanas traucējumi un  nav bijis kontakts ar personu, kurai ir kāda no elpceļu infekcijas slimību pazīmēm: iesnas, klepus, paaugstinātā ķermeņa temperatūra, rīkles iekaisums, elpošanas traucējumi, vai COVID-19 vīrusa infekcijas slimnieku.

REĢISTRĒJUŠIES DALĪBNIEKI/ REĢISTRĀCIJA NOSLĒGUSIES:


0