DRIFT GAMES 2017, ĪSS APRAKSTS

1.DISCIPLĪNĀM PIESAKĀMIES  http://driftlatviacom.mozello.com/drifta-trenins-333-sport…/

LAIKI VAR MAINĪTIES, BALSTOTIES UZ DALĪBNIEKU SKAITU KATRĀ DISCIPLĪNĀ! PAŠLAIK IR SASTĀDĪTI ATBILSTOŠI REĢISTRĒJUŠAJIEM BRAUCĒJIEM!

11:00-12:30 STREET VIZINĀŠANA JEB DRIFTA TRENIŅŠ (AIZ STARTA MĀJAS, KONFIGURĀCIJA KĀ PĒDĒJĀ POSMĀ)

12:00-14:00 KROWN ĀTRUMA SLALOMS (STARTA TAISNE) Gymkhana veids, bez driftēšanas, balva apstrāde 160 eur vērtībā pirmajai vietai, var piedalīties jebkurš interesents, kurš ir gatavs sacensties kurš ātrāk izbrauks trasi no piloniem.

13:00-15:00 MOTUL GYMKHANA (AIZ STARTA MĀJAS) Gymkhana veids, ar driftēšanu, balva no motul uzvarētājam

15:00-17:00 PROAM/PRO VIZINĀŠANA, jeb drifta treniņš

17:00-19:00 TOP64 vai TOP32 „BEAT THE PRO” Tandēmu braucieni visiem kopā, aiz starta mājas, trase jau bija 2vus gadus atpakaļ, netiek braukti kvalifikācijas braucieni, bet izlozēti no lapiņām, kā veidojas tandēmu egle, atkarībā no dalībnieku skaita brauksim top32 vai top64, brauks visi kopā, street, proam, pro- kurš uzvarēs? Automašīnām ar drošības karkasu atļauts ņemt līdzi pasažierus!

PAPILDUS- VIZINĀŠANAS LAIKĀ, TRIPLE TANDEM, UN PAUZĒ, 360 GRĀDU ŠOVS AIZ STARTA MĀJAS- KUR AICINĀM PIETEIKTIES, TIKAI TOS , KURI ZIN KA VAR UZMEST 360 UN TURPINĀT DRIFTĒT!!! balvas no mūsu sponsoriem DRIFTAHALLE

MAKSA

  • VISAS DISCIPLĪNAS KOPĀ 60 EUR- VIZINĀŠANA/TRENIŅŠ+BEAT THE PRO+GYMKHANA DRIFT+GYMKHANA ĀTRUMA SLALOMS+PARKINGS
  • TIKAI GYMKHANA 15 EUR
  • TIKAI ĀTRUMA SLALOMS 15 EUR
  • TIKAI DRIFTA TRENIŅŠ 25 EUR
  • TIKAI SACENSĪBAS BEAT THE PRO 20 EUR

VĒLIES LAI TEVI IZVIZINA??

EDMUNDS BĒRZIŅŠ UN KASPARS SKRINDA, ŠOGAD IR TIE, KURI IR ATBRĪVOJUŠI VIETAS VIZINĀŠANĀ, LAI VAR IZVIZINĀT ARĪ SKATĪTĀJUS, TĀPĒC, PIETEIKTIES UZ IZVIZINĀŠANU VAR ELINE@DRIFTLATVIA.COM VAI +37126190825

MAKSA VIENA REIZE 20 EUR


KAS IR DRIFT GAMES?

Jau trīs gadus ,pēc oficiālās drifta sezonas beigām, drfiteri un fani satiekas Biķernieku trasē uz pasākumu „Drift Games”- šogad, jau šonedēļ, svētdien, 22.oktobrī.

Drift Games laikā notiek drifta treniņi, jeb sponsoru, draugu, radu, fanu vizināšanu- braucējiem ir lieliska iespēja pateikties cilvēkiem, kuri palīdzējuši visas sezonas garumā, viņus izvizinot, bet arī skatītājiem ir iespēja izjust adrenalīna devu trasē, divi braucēji- Kaspars Skrinda un Edmunds Bērziņš, ir pieteikušies pavizināt arī fanus, par simbolisku samaksu, iepriekš piesakoties, ir iespēja izbraukt Drift Taxi jebkuram.

Gymkhana- jeb auto slaloms ir autosporta veids, kurš notiek slēgtās trasēs, jeb speciāli ierīkotos laukumos. Braucējs dodas trasē, kur tam ir jāveic tiesnešu noteiktas trases šķēršļu izbraukšanu. Braukšanā tiek izmantoti tādi elementi kā: čūska, 360, vārti u.c.
Gymkhana ir tautas klase, kur dalībnieks var startēt gan ar ielas automašīnu gan arī sportam sagatavotu spēkratu. Svētdien Gymkhana notiks laukumā aiz starta mājas.

Ātruma slaloms- autosporta veids, kurs konkrētā trases konfigurācija izlikta no piloniem ir jāizbrauc pēc iespējas ātrāk, var piedalīties ar jebkuras piedziņas automašīnu. Slaloms notiks uz Biķernieku galvenās trases daļas. Ātrākā laika uzstādītājam šajā disciplīnā Balva, auto apstrāde no Krown 160 EUR vērtībā! Aicinām piedalīties visus, lieliska iespēja faniem sacensties kādā disciplīnā pret drifteriem!

„Parking King”- šī disciplīna ir iemantojusi braucēju atzinību, mērķis vislabāk noparkoties izmantojot drifta elementus, vai nu starp mucām, vai tuvāk citam auto.

„360”- šis ir jauns šova elements, kur dosim iespēju drifteriem, kuri vēlas izmēģināt 360 grādu driftēšanu.

„Beat The Pro” disciplīna , kas dod iespēja visu klašu sportistiem braukt kopējus tandēmus, visiem atbilstošā trasē. Trase atrodas aiz starta mājas, visiem ir vienādi nosacījumi, trases konfigurāciju izbrauc 2 reizes pirms tandēmiem. Kvalifikācijas braucieni netiek braukti, pirms tandēmiem tiek izvilkti numuri, kuri nosaka , kurš pret ko brauks, tādejādi izveidojot pārus street pret pro, proam pret pro, proam pret street, iespēja uzvarēt katram!

Dienaskārtība:

10:30-12:30 STREET TRENIŅŠ AIZ STARTA MĀJAS

11:00-12:30 KROWN ĀTRUMA SLALOMS

13:00-15:00 MOTUL GYMKHANA

12:30-14:00 PARKOŠANĀS UZ STARTA TAISNES

14:00-15:00 360 KONKURSS UZ STARTA TAISNES

15:00-17:00 PROAM/PRO VIZINĀŠANA

17:00-19:00 BEAT THE PRO TANDĒMU BRAUCIENI

 

Vairāk informācija un pieteikšanās www.driftlatvia.com

Skatītājiem ieeja maksās 5 EUR, šoreiz viss notiksies no dalībnieku parka, kur atradīsies arī ēdināšana un būs iespējams redzēt visas disciplīnas.

 

©2017 Latvian Drift All rights reserved. Mājas lapu nodrošina Master Events

 .