Pirmā Latvijas Virtuālā Drifta Kausa Sezona "Drift King of RTRiga" noslēgusies

Racing Team Riga (RTRiga) ar prieku paziņo par veiksmīgas pirmās Latvijas virtuālās drifta kausa sezonas noslēgšanu. Šī pirmā sezona bija piepildīta ar adrenalīnu, sacensībām un neaizmirstamu drifta piedzīvojumu. Dalībnieki izrādīja lielu entuziasmu un izcilas drifta prasmes, un Latvia drift ir paties prieks uzņemt Virtuālo līgu sacensību pulkā, un labākos apbalvot sezonas apbalvošanā, kura norisināsies 04.11.2023 Splendid Palce Riga.

Sezona tika atklāta ar milzīgu entuziasmu, kad Racing Team Riga biedri apvienojās, lai nodrošinātu šo pirmo virtuālā drifta kausa sezonu Latvijā. Drifta entuziasti un virtuālo sacensību cienītāji ilgi gaidīja šo brīdi ar nepacietību un ir paties prieks, ka tas izdevās.

Sezonas laikā tika izveidotas četras aizraujošas trases, kurās dalībnieki varēja izpaust savas drifta prasmes. Trases ietvēra Biķerniekus #newstyle, #LongWall, Witch kettle un Daugavpils kartodromu “Blāzma”, nodrošinot pilnīgi dažādas izmēģinājumu iespējas dalībniekiem un maksimāli pietuvinot sacensības reālajām sacensībām, kuras norisinājās 2023 gada sezonā.

Sezona tika sadalīta piecos aizraujošos posmos, kur katrs posms piedāvāja skatītājiem un dalībniekiem neaizmirstamas sacensības līdz pat finišam.

Pirmajā sezonā kopumā piedalījās 42 dalībnieki no visas Latvijas, kuri sacentās, lai iegūtu titulu "Drift King of RTRiga". Katrs no dalībniekiem izrādīja izcilas prasmes un aizraušanos sacensībās.

Kopvērtējuma Uzvarētāji 2023 gada sezonā:

   1 vieta Artjoms Trusevičs

   2 vieta Armands Vestmanis

   3 vieta Matīss Lācis

Latvia Drift un Latvijas Automobīļu Federācija sniedza būtisku atbalstu un palīdzēja rīkot šīs sacensības oficiāli Latvijas līmenī.


Sekojiet līdzi Virtuālajam Latvijas drifta seriālam sociālajos tīklos un noteikti , ja interesē gaidi informāciju par 2024 gada sezonu:

Mājaslapa:https://rtriga.com/
Instagram: https://www.instagram.com/racing_team_riga/

YouTube: https://www.youtube.com/c/RacingTeamRigaRTRiga

TikTok: https://www.tiktok.com/@rtriga

Facebook: https://www.facebook.com/RacingTeamRiga

Twitch: https://www.twitch.tv/rtriga

Papildus vēlamies pateikt lielu paldies  visiem, kuri bija iesaistīti šīs sezonas realizēšanā! Šīs sacensības nebūtu bijušas iespējamas bez daudzu cilvēku palīdzības, aizrautības un atbalsta. Paldies visiem dalībniekiem, skatītājiem un atbalstītājiem par lielisko sezonu!

Īpašs paldies vasai RTRiga organizatoru komandai par visu darbu, kas tika ieguldīts, lai nodrošinātu sezonas veiksmīgu norisi. Aizrautība un centieni ir veidojuši šo sezonu neaizmirstamu piedzīvojumu visiem iesaistītajiem. Pateicamies arī mūsu tiesnešiem, kuri tiesāja sacensības ar lielu atbildību un enerģiju.

Tiekamies jau citu reizi!


REZULTĀTI 2023

Sezonas_kopsavilkums_2023

DKRTR_5_posma_rezultati
DKRTR_1posma_rezultati-_Virtualais_drifts

DKRTR_2_posma_rezultati

DKRTR_3_posma_rezultati

NOLIKUMI

Latvijas_drifta_Kausa_VIRTUALAS_DRIFTA_SERIJAS_NOLIKUMS_2023

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.