NEZ GRAND FINAL 2023 07.-08.10.2023 BIKERNIEKI- MAIN TRACKGET YOUR TICKETS THERE


BIĻEŠU CENA IEPRIEKŠPĀRDOŠANĀ /TICKET PRICE IN PRE SALE

PIEAUGUŠAJIEM
ADULTS
JAUNIEŠIEM 10-17 G.V.
YOUNG PEOPLE 10-17 Y.O
PENSIONĀRIEM
PENSIONERS
IEEJAS BIĻETE/ENTRANCE TICKETS

20 EUR
 7,50 EUR
 7,50 EUR

* 1 grupas invalīdiem ieeja bez maksas, kā arī bērniem ar invaliditāti, jebkura grupa, ieeja bez maksas, arī visām personām ratiņkrēslā pavadoņiem 1/2 no standarta biļešu cenas- uz vietas sacensību norises vietā. 2 grupas invalīdiem 50% atlaide no pamat biļešu summas, biļetes pieejamas uz vietas sacensību norises vietā. Bērniem invalīdiem visas grupas ieeja bez maksas.

BIĻEŠU TIEŠAIS LINKS: https://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/sports/witch-kettle-drift-baltic-finale-398993/

IEGĀDĀTĀS IEEJAS BIĻETES UZ 10.09.2023 IR DERĪGAS ARĪ KĀ IEEJAS BIĻETES UZ 09.09.2023- KVALIFIKĀCIJAS DIENU

Tikai 09.09.2023 treniņu apmeklēšana maksā 10 EUR un šādas biļetes būs pieejamas tikai sestdien uz vietas!

Motoru sports var būt bīstams!

Neskatoties uz to, ka organizators veic visus iespējamos drošības un piesardzības pasākumus, motoru sportā var notikt neparedzami negadījumi. Apmeklētāji ir pilnībā atbildīgi par sevi un tiem pastāvīgi ir jāvērtē vai viņu drošība sacensību norises vietā nav apdraudēta.Organizators patur tiesības pārcelt vai izmainīt dienas kārtību pēc vajadzības, ja tāda rodas – sākot no oficiālajiem treniņiem līdz apbalvošanai.


NODERĪGS INFO/USEFUL INFORMATION

 • BIĻETE SEVĪ IETVER GAN STANDARTA PIEKĻUVI, GAN DALĪBNIEKU PARKU/ THE TICKT INCLUDES AS STANDART ENTRANCE AS PADDOCK ENTRANCE
 • BIĻETE IETVER SEVĪ ARĪ IEEJU 09.09.2023 KAD NOTIKS TRENIŅBRAUCIENI
 • RAGANAS KATLĀ SPECIĀLU SĒDVIETU NAV- DRIFTA SKATĪŠANĀS NOTIEK NO ESOŠAJIEM KALNIŅIEM, PAPILDUS IZVIETOTI 2 EKRĀNI, APMEKLĒTĀJIEM ATĻAUTS ŅEMT LĪDZI KRĒSLUS, PUFUS UN CITUS SĒŽAMOS!
 • ORGANIZATORI IR IEPLĀNOJUŠI, KA BŪS AUTO STĀVIETU VIETAS TRASĒ, P VIETĀS, BET TUR IR NOTEIKTS SKAITS, JA STĀVVIETA BŪS PILNA PAR TO INFROMĒS PERSONĀLS, UN TAD AICINĀSIM IZMANTOT LAUKUMU NETĀLU NO  IEEJAS, KURA ATRODAS PIE VIRZIENA UZ CENTRU, APTUVENI 400m, JA NOVIETOJIET AUTO UZ IELAS LŪDZAM SEKOT LĪDZI ZĪMĒM, UN ZAĻAJĀM ZONĀM!

ATGĀDINAM, KA IEEJA RAGANAS KATLĀ IR TIKAI NO BIĶERNIEKU IELAS PUSES!!!


SACENSĪBU APMEKLĒŠANAS NOTEIKUMI:

 • Plānojot pasākuma apmeklēšanu, jau iepriekš iepazīstieties ar tā organizatoru prasībām.
 • Nevēlamo lietu skaitā, ko nedrīkst ienest pasākumā ir arī pārtika, kā arī jebkāda veida šķidrums – sula, pat dzeramais ūdens, jo pastāv risks, ka pudelē var būt iepildīts alkohols, degošs vai sprāgstošs šķidrums. Protams dzīvībai bīstami priekšmeti un viegli uzliesmojoši priekšmeti.
 • Neņemiet lieki līdzi vērtīgas lietas.
 • Fotoaparatūru atļauts ienest pasākumā- atļauts bildēt un filmēt savām privātajām vajadzībām!

Der zināt, ka apsardzes darbinieki var jūs neielaist pasākumā, ja jums līdzi ir lietas, kas potenciāli rada draudus savainot cilvēkus, piemēram, priekšmeti, ar kuriem iespējams sadurt vai radīt sitienus.  Īpaši bīstamas ir stikla pudeles, kuru lauskas, pat ja tās nomestas zemē, var klātesošajiem radīt savainojumus. Pārtikas izstrādājumu kategorijā, kas var raisīt aizdomas par neatļautu vielu ienešanu pasākuma norises vietā, pieskaitāmi arī saldumi, piemēram, dražejas, kuras ārēji var atgādināt narkotiskas iedarbības tabletes. Lai nerastos lieki pārpratumi, šādas lietas labāk līdzi neņemt. Rēķinieties, ka pasākuma teritorijā jūs var neielaist arī ar  plakātiem, kuru saturs mudina uz naidu un var izraisīt konfliktsituācijas.

Lai novērstu nevēlamu priekšmetu ienešanu pasākuma norises vietā, apsardzes darbiniekam ir tiesības lūgt pasākuma apmeklētājiem uzrādīt līdzi nestos priekšmetus un liegt ieeju, ja apmeklētājs atsakās to darīt. Konflikta situācijā, ja tāda radusies starp apmeklētāju un kārtības uzturētājiem sacensībās, vai rodoties aizdomām par likumpārkāpumu, var tikt pieaicināti policijas darbinieki.

Katram publiska pasākuma apmeklētājam jārēķinās ar citu cilvēku labsajūtu, jāievēro smēķēšanas un alkohola lietošanas ierobežojumi, kategoriski aizliegts smēķēt blakus cilvēkiem citiem, publiskās zonās, var to darīt tikai atzīmētajās vietās.


LV: Privātuma politika sacensībās: Iegādājoties biļeti , klients apstiprina, ka nav iebildumu un piekrīt tam ,ka var tikt filmēts ,vai bildēts! pasākuma laikā notiks filmēšana un bildēšana. Kontakt epasts organizatoram [email protected]

ENG: Privacy Policy - When purchasing a ticket, the customer confirms that there is no objection and agrees that during the event, filming and painting will take place. Contact email for organizer [email protected]

RU: Политика конфиденциальности на мероприятии - покупая билет, клиент подтверждает, что нет никаких возражений, и соглашается, что его можно снять или сфотографировать! Съемки и фотографии будут проходить во время мероприятия. Связаться с организатором электронной почты [email protected]Biļetes iegāde, turēšana un atrašanās sacensību norises vietā ir apliecinājums tam, ka apmeklētāji ir iepazinušies un piekrīt visiem noteikumiem.

PASĀKUMA LAIKĀ TIEK VEIKTA FOTOGRĀFĒŠANA UN FILMĒŠANA- IEGŪTIE MATERIĀLI TIKS IZMANTOTI PASĀKUMA ATSPOGUĻOŠANAI UN PASĀKUMA POPULARIZĒŠANAI ORGANIZATORA TĪMEKĻA VIETNĒS UN SOCIĀLAJOS TĪKLOS. TIKS VEIKTI DRONU LIDOJUMI!

IEEJAS APROCE TIEK IZSNIEGTA VIENA UZ VISĀM SACENSĪBU DIENĀM, APROCES NETIEK MAINĪTAS UN KATEGORISKI IR AIZLIEGTS NOPLĒST.

IEEJAS BIĻETE- Katrai iegādātajai biļetei ir piešķirts unikāls svītrkods, kas kalpo ieejai sacensībās un var tikt izmantots tikai vienreiz.
 • Biļete izdrukātā veidā vai ieteicams E-veidā ir jāuzrāda pie ieejas sacensībās, kur tā tiks noskanēta. Organizators neuzņemas atbildību par biļetēm, kuru svītrkodus pie ieejas sacensībās nebūs iespējams nolasīt (noskanēt) un / vai tās būs jau vienreiz noskanētas. LŪDZAM NEIEGĀDĀTIES BIĻETES NEOFICIĀLĀS BIĻEŠU TIRZNIECĪBAS VIETĀS, LINKOS, VAI NO PRIVĀTĀM PERSONĀM. BIĻETES PĀRDOD TIKAI WWW.BILESUSERVISS.LV
 • Lai pasargātos no viltotām ieejas biļetēm, biļetes jāiegādājas tikai organizatora minētajās tirdzniecības vietās.Lūdzam neiegādāties biļetes internetā no starpniekiem.
 • Biļešu kopēšana , viltošana, neatļauta pavairošana ir kategoriski aizliegta, un ir kriminālsodāms pārkāpums.
 • Apmaiņā pret biļeti jūs saņemsiet ieejas aproci, ieejas aproce ir kategoriski aizliegta nodot kādam citam, pārlīmēt to citam, vai noņemt nost atrodoties pasākumā, ja aproce tiek noņemta nost, Jūs esiet izdarījis izvēli pasākumu vairs neapmeklēt. Ja pasākums norisinās divas dienas, tad uz abām dienām ir derīga Jums vienreiz uzliktā aproce, lūdzam to nenoņemt.
 • Organizators nekavējoties ziņos tiesībsargājošajām institūcijām par personām, kas izplata vai izmanto ieejai sacensībās viltotas biļetes.   
 • Organizators neuzņemas atbildību par neizmantotajām sacensību biļetēm, nauda par tām netiek atmaksāta.
 • Saņemtajai aprocei jābūt uz apmeklētāja rokas visu sacensību laiku. Pēc pirmās dienas sacensību apmeklētājam ir pienākums nebojāt un nenoņemt aproci, ja apmeklētājs vēlas apmeklēt arī otro sacensību dienu.
 • Apmeklētājs bez aproces tiks nekavējoties izraidīts no norises vietas.Lēmumu par bojāto aproci organizators vai tā norīkotas personas pieņem pēc aproces vizuālas apskates, salīdzinot to ar derīgu aproci.
 • BĒRNI UN JAUNIEŠI  Bērniem līdz 10 gadu vecumam (ieskaitot; pasākuma dienā nav sasnieguši 11 gadu vecumu) ieeja sacensībās ir bez maksas. Bērniem visu sacensību norises laiku un sacensību norises vietā jāatrodas pieaugušo (vecāki vai aizbildņi) uzraudzībā. Vecāki vai aizbildņi ir personīgi atbildīgi par saviem nepilngadīgajiem bērniem un viņu drošību.  Bērniem un jauniešiem, kuri jaunāki par 16 gadiem sacensību norises vietā jāatrodas pieaugušo uzraudzībā-  jebkurā publiskā pasākumā nepilngadīgo pavada kāds pieaugušais, un atbildību par jaunieti- bērnu  būs pavadonim. Šīs personas ir atbildīgas par bērna veselību un dzīvības aizsardzību, par to, lai bērns būtu drošībā, lai viņam tiktu sniegti kvalificēti pakalpojumi un ievērotas citas viņa tiesības. . Organizators neuzņemas atbildību par bērnu drošību, ja tie neievēro sacensību apmeklētāju noteikumus vai norises vietā neatrodas pieaugušo uzraudzībā. Ja vecāks vēlas atļaut savam bērnam vienam, ar draugiem apmeklēt autosporta sacensības, organizators aicina sazināties pirms sacensību norises, lai informētu organizatorisko pusi par šādu situāciju, to izrunātu, un būtu informācija, lai  nerastos pārpratumi pie ieejas autosporta sacensībās. Lūdzam rakstīt: [email protected]
 • PAR PAŠĀM SACENSĪBĀM, ATRODOTIES TAJĀS
 • Ar atrašanos norises vietā, apmeklētājs piekrīt, ka sacensību norises laikā viņš var tikt filmēts un/ vai fotografēts un attēls vai video kadri ar viņu var tikt izmantoti komerciālos, t.sk. reklāmas nolūkos bez atlīdzības un autortiesību piemērošanas.
 • Apmeklētājs piekrīt, ka drošības nodrošināšanas dēļ norises vietā viņš var tikt pakļauts personisko mantu un/ vai dokumentu / personas identitātes pārbaudei.
 • Sacensību organizatoram ir tiesības bez iepriekšēja brīdinājuma mainīt sacensību programmu.
 • Sacensību organizators neuzņemas atbildību par norises vietā tirgoto ēdienu, dzērienu u.c. preču vai sniegto pakalpojumu kvalitāti. Pilnu atbildību par norises vietā tirgoto ēdienu, dzērienu u.c. preču vai sniegto pakalpojumu kvalitāti uzņemas konkrētais pakalpojuma sniedzējs vai preces pārdevējs.
 • Sacensību organizators neuzņemas atbildību par valsts iestāžu / institūciju pārbaudēm un / vai darbībām sacensību norises vietā.
 • Alkoholisko dzērienu tirdzniecība norises vietā notiek saskaņā ar LR “Alkoholisko dzērienu aprites likumu”, kas nosaka, ka alkoholiskos dzērienus aizliegts pārdot personām, kuras ir jaunākas par 18 gadiem, un šīs personas nedrīkst tos iegādāties. Lai pārliecinātos par personas vecumu, mazumtirgotāja pienākums ir pieprasīt, lai persona uzrāda personu apliecinošu dokumentu. Personām vecumā no 18 līdz 25 gadiem, iegādājoties alkoholiskos dzērienus, ir pienākums uzrādīt personu apliecinošu dokumentu mazumtirgotājam visos gadījumos neatkarīgi no tā, vai mazumtirgotājs to ir pieprasījis.  
 • Enerģijas dzērienus aizliegts pārdot personām, kuras ir jaunākas par 18 gadiem, un šīs personas nedrīkst tos iegādāties. Lai pārliecinātos par pircēja vecumu, mazumtirgotāja pienākums ir pieprasīt, lai pircējs uzrāda personu apliecinošu dokumentu. Pēc mazumtirgotāja vai uzraudzības un kontroles iestādes pārstāvja pieprasījuma pircēja pienākums ir apliecināt savu personu un vecumu, uzrādot personu apliecinošu dokumentu.
 • Organizatoram ir tiesības atteikt pārdot alkoholiskus dzērienus sacensību apmeklētājiem, kuras atrodas alkohola vai citu apreibinošu vielu ietekmē un var apdraudēt sevi vai apkārtējos. Kā arī organizatoram ir tiesības palūgt atstāt sacensību teritoriju, ja organizators lemj, ka cilvēks ir pārāk lielā alkohola vai citu apreibinošo vielu ietekmē, kā arī liegt ieeju sacensībās, jau to izvērtējot pie ieejas.

 • Apmeklētājs ierodoties un atrodoties sacensībās uzņemas visus riskus uz sevis par savu veselību, kas var rasties  draudi, dzīvībai bīstamas situācijas atrodoties autosporta pasākumā un publiskā pasākumā, kurus organizators nespēj paredzēt.

AUTO STĀVVIETA- AUTO STĀVVIETA IESPĒJAMA TRASES TERITORIJĀ BRAUCOT NO BIĶERNIEKU IELAS ORGANIZATORS PIEDĀVĀS STĀVVIETAS VIETAS, DIEMŽĒL NOTEIKTS SKAITS, BET PIE IESPĒJĀM, LAI CIK MAKSIMĀLI VISIEM IR VIETAS! ATGĀDINĀM, KA SPORTISTIEM NOTIEK APĻVEIDA KUSTĪBA, TĀPĒC KATEGORISKI AIZLIEGT PARKOT AUTOMAŠĪNAS TĀ, KA TĀS AIZŠĶĒRSO CEĻU!!!


LAIPNI AICINĀTS AIZRAUJOŠAJĀ DRIFTA PASAULĒ- TIEKAMIES TRASĒ
Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.