BARONI DRIFT PARTY JEKABPILS 10.-11.06.2023


GET YOUR TICKETS HERE

BIĻEŠU CENA IEPRIEKŠPĀRDOŠANĀ /TICKET PRICE IN PRE SALE

PIEAUGUŠAJIEM
ADULTS
JAUNIEŠIEM 10-17 G.V.
YOUNG PEOPLE 10-17 Y.O
PENSIONĀRIEM
PENSIONERS
IEEJAS BIĻETE DIVU DIENU

15 EUR
5 EUR
5 EUR
ENTRANCE TICKET 2 DAYS

15 EUR
5 EUR
5 EUR

AR IEGĀDĀTO BIĻETI UZ 11.06.2023 JUMS IR PIEKĻUVE ARĪ SACENSĪBĀM 10.06.2023 KAD NORISINĀSIES TRENIŅU BRAUCIENI VISĀM KLASĒM UN  KVALIFIKĀCIJAS BRAUCIENI.

* 1 grupas invalīdiem ieeja bez maksas, kā arī bērniem ar invaliditāti, jebkura grupa, ieeja bez maksas, pavadoņiem 1/2 no standarta biļešu cenas- uz vietas sacensību norises vietā

TICKETS-TICKETS-TICKETS-TICKETS-TICKETS-TICKETS-TICKETS-TICKETS-TICKETS-TICKETS-TICKETS-TICKETS-TICKETS-TICKETS-TICKETS-TICKETS-TICKETS-TICKETS

DIENASKĀRTĪBA/SCHEDULE


DIENASKĀRTĪBA VAR MINIMĀLI MAINĪTIES NEIESPAIDOJOT DIENASKĀRTĪBU NO ATKLĀŠANAS LAIKA 14.05.2023!!! BET JA MAINĪSIES PAR TO INFORMĀCIJA BŪS SOCIĀLAJOS TĪKLOS!!!


NODERĪGS INFO/USEFUL INFORMATION

 • BIĻETE SEVĪ IETVER GAN TRIBĪNES, GAN DALĪBNIEKU PARKU/ THE TICKT INCLUDES AS TRIBUNE ENTRANCE AS PADDOCK ENTRANCE

LV: Sestdienā tribīnes nebūs atvērtas, jo tā būs oficiālā treniņu diena, bet apmeklētāji laipni aicināti ir apmeklēt dalībnieku parkus, no kuriem ir pārredzamas trases konfigurācijas. Svētdienā tribīnes būs atvērtas visiem.Tribīņu biļete+Dalībnieku parks: No tribīnēm skatītājiem ir pārredzama lielākā daļa trases, no D tribīnēs skatītājiem pārredzami pirmie PRO drifta konfigurācijas līkumi, ietverot bīstamo smilšu kalnu un no A tribīnes lielākā daļa sacensību trases un finišs. Street trase pārredzama visa. Daļai no tribīnēm ir jumta pārklājums. Tribīnēs sēdvietas nav numurētas. Ieejas biļetes ietver piekļuvi dalībnieku parkiem abu dienu garumā, iespēju iziet ārā no sacensībām un atgriezties. Dalībnieku parkos ir iespēja piekļūt dalībnieku boksiem abu dienu garumā. Dalībnieku parkos skatīšanās notiek no trases malas. Iegādājoties biļeti apmeklētājs ar to var apmeklēt arī 13.05.2023 treniņu dienu.

ENG: Tribune ticket+Paddock: Most of the track is visible to the spectators from the grandstands, the first drift configuration corners are visible to the spectators from the D grandstands, including the dangerous first corner, and most of the race track and finish are visible from the grandstand A. Street track is transparent everything. Part of the grandstands has a roof covering. Seats are not numbered in the grandstands. In addition, the entrance ticket includes access to the participants' parks for both days, the opportunity to leave the competition and return. Participants 'parks have access to participants pits throughout the day. In the participants' parks, viewing takes place from the side of the track.

RU: Большая часть трассы видна зрителям с трибун, первые кривые конфигурации дрифта видны зрителям с трибун D, а большая часть гоночной трассы и финиш видны с трибун A. Стрит-трек Спидвей на стадионе прозрачно все. Часть трибун имеет кровельное покрытие. Места на трибунах не пронумерованы. Дополнительный входной билет включает доступ в парки участников на оба дня, возможность покинуть соревнования и вернуться. Парки участников имеют доступ к участников в течение всего дня. В парках участников просмотр происходит со стороны трассы.


SACENSĪBU APMEKLĒŠANAS NOTEIKUMI:

 • Plānojot pasākuma apmeklēšanu, jau iepriekš iepazīstieties ar tā organizatoru prasībām.
 • Nevēlamo lietu skaitā, ko nedrīkst ienest pasākumā ir arī pārtika, kā arī jebkāda veida šķidrums – sula, pat dzeramais ūdens, jo pastāv risks, ka pudelē var būt iepildīts alkohols, degošs vai sprāgstošs šķidrums. Protams dzīvībai bīstami priekšmeti un viegli uzliesmojoši priekšmeti.
 • Neņemiet lieki līdzi vērtīgas lietas.
 • Fotoaparatūru atļauts ienest pasākumā- atļauts bildēt un filmēt savām privātajām vajadzībām!

Der zināt, ka apsardzes darbinieki var jūs neielaist pasākumā, ja jums līdzi ir lietas, kas potenciāli rada draudus savainot cilvēkus, piemēram, priekšmeti, ar kuriem iespējams sadurt vai radīt sitienus.  Īpaši bīstamas ir stikla pudeles, kuru lauskas, pat ja tās nomestas zemē, var klātesošajiem radīt savainojumus. Pārtikas izstrādājumu kategorijā, kas var raisīt aizdomas par neatļautu vielu ienešanu pasākuma norises vietā, pieskaitāmi arī saldumi, piemēram, dražejas, kuras ārēji var atgādināt narkotiskas iedarbības tabletes. Lai nerastos lieki pārpratumi, šādas lietas labāk līdzi neņemt. Rēķinieties, ka pasākuma teritorijā jūs var neielaist arī ar  plakātiem, kuru saturs mudina uz naidu un var izraisīt konfliktsituācijas.

Lai novērstu nevēlamu priekšmetu ienešanu pasākuma norises vietā, apsardzes darbiniekam ir tiesības lūgt pasākuma apmeklētājiem uzrādīt līdzi nestos priekšmetus un liegt ieeju, ja apmeklētājs atsakās to darīt. Konflikta situācijā, ja tāda radusies starp apmeklētāju un kārtības uzturētājiem sacensībās, vai rodoties aizdomām par likumpārkāpumu, var tikt pieaicināti policijas darbinieki.

Katram publiska pasākuma apmeklētājam jārēķinās ar citu cilvēku labsajūtu, jāievēro smēķēšanas un alkohola lietošanas ierobežojumi, kategoriski aizliegts smēķēt Tribīnēs.


LV: Privātuma politika sacensībās: Iegādājoties biļeti , klients apstiprina, ka nav iebildumu un piekrīt tam ,ka var tikt filmēts ,vai bildēts! pasākuma laikā notiks filmēšana un bildēšana. Kontakt epasts organizatoram [email protected]

ENG: Privacy Policy - When purchasing a ticket, the customer confirms that there is no objection and agrees that during the event, filming and painting will take place. Contact email for organizer [email protected]

RU: Политика конфиденциальности на мероприятии - покупая билет, клиент подтверждает, что нет никаких возражений, и соглашается, что его можно снять или сфотографировать! Съемки и фотографии будут проходить во время мероприятия. Связаться с организатором электронной почты [email protected]

Organizators patur tiesības pārcelt vai izmainīt dienas kārtību pēc vajadzības, ja tāda rodas – sākot no oficiālajiem treniņiem līdz apbalvošanai.


Biļetes iegāde, turēšana un atrašanās sacensību norises vietā ir apliecinājums tam, ka apmeklētāji ir iepazinušies un piekrīt visiem noteikumiem.

IEEJAS BIĻETE- Katrai iegādātajai biļetei ir piešķirts unikāls svītrkods, kas kalpo ieejai sacensībās un var tikt izmantots tikai vienreiz.
 • Biļete izdrukātā veidā vai ieteicams E-veidā ir jāuzrāda pie ieejas sacensībās, kur tā tiks noskanēta. Organizators neuzņemas atbildību par biļetēm, kuru svītrkodus pie ieejas sacensībās nebūs iespējams nolasīt (noskanēt) un / vai tās būs jau vienreiz noskanētas. LŪDZAM NEIEGĀDĀTIES BIĻETES NEOFICIĀLĀS BIĻEŠU TIRZNIECĪBAS VIETĀS, LINKOS, VAI NO PRIVĀTĀM PERSONĀM. BIĻETES PĀRDOD TIKAI WWW.BILESUSERVISS.LV
 • Lai pasargātos no viltotām ieejas biļetēm, biļetes jāiegādājas tikai organizatora minētajās tirdzniecības vietās.Lūdzam neiegādāties biļetes internetā no starpniekiem.
 • Biļešu kopēšana , viltošana, neatļauta pavairošana ir kategoriski aizliegta, un ir kriminālsodāms pārkāpums.
 • Apmaiņā pret biļeti jūs saņemsiet ieejas aproci, ieejas aproce ir kategoriski aizliegta nodot kādam citam, pārlīmēt to citam, vai noņemt nost atrodoties pasākumā, ja aproce tiek noņemta nost, Jūs esiet izdarījis izvēli pasākumu vairs neapmeklēt. Ja pasākums norisinās divas dienas, tad uz abām dienām ir derīga Jums vienreiz uzliktā aproce, lūdzam to nenoņemt.
 • Organizators nekavējoties ziņos tiesībsargājošajām institūcijām par personām, kas izplata vai izmanto ieejai sacensībās viltotas biļetes.   
 • Organizators neuzņemas atbildību par neizmantotajām sacensību biļetēm, nauda par tām netiek atmaksāta.
 • Apmeklētājiem pie biļešu iegādes nav iespējams norādīt un izvēlēties vēlamo sēdvietu sektorā, sēdvietas nav numurētas. Bet biļetes tiek pārdotas konkrēts skaits, lai katram apmeklētājam tiktu nodrošināta sēdvieta.
 • Saņemtajai aprocei jābūt uz apmeklētāja rokas visu sacensību laiku. Pēc pirmās dienas sacensību apmeklētājam ir pienākums nebojāt un nenoņemt aproci, ja apmeklētājs vēlas apmeklēt arī otro sacensību dienu.
 • Apmeklētājs bez aproces tiks nekavējoties izraidīts no norises vietas.Lēmumu par bojāto aproci organizators vai tā norīkotas personas pieņem pēc aproces vizuālas apskates, salīdzinot to ar derīgu aproci.
 • BĒRNI UN JAUNIEŠI  Bērniem līdz 10 gadu vecumam (ieskaitot; pasākuma dienā nav sasnieguši 11 gadu vecumu) ieeja sacensībās ir bez maksas, neaizņemot atsevišķu sēdvietu. Bērniem visu sacensību norises laiku un sacensību norises vietā jāatrodas pieaugušo (vecāki vai aizbildņi) uzraudzībā. Vecāki vai aizbildņi ir personīgi atbildīgi par saviem nepilngadīgajiem bērniem un viņu drošību.  Bērniem un jauniešiem, kuri jaunāki par 16 gadiem sacensību norises vietā jāatrodas pieaugušo uzraudzībā-  jebkurā publiskā pasākumā nepilngadīgo pavada kāds pieaugušais, un atbildību par jaunieti- bērnu  būs pavadonim. Šīs personas ir atbildīgas par bērna veselību un dzīvības aizsardzību, par to, lai bērns būtu drošībā, lai viņam tiktu sniegti kvalificēti pakalpojumi un ievērotas citas viņa tiesības. . Organizators neuzņemas atbildību par bērnu drošību, ja tie neievēro sacensību apmeklētāju noteikumus vai norises vietā neatrodas pieaugušo uzraudzībā. Ja vecāks vēlas atļaut savam bērnam vienam, ar draugiem apmeklēt autosporta sacensības, organizators aicina sazināties pirms sacensību norises, lai informētu organizatorisko pusi par šādu situāciju, to izrunātu, un būtu informācija, lai  nerastos pārpratumi pie ieejas autosporta sacensībās. Lūdzam rakstīt: [email protected]
 • PAR PAŠĀM SACENSĪBĀM, ATRODOTIES TAJĀS
 • Ar atrašanos norises vietā, apmeklētājs piekrīt, ka sacensību norises laikā viņš var tikt filmēts un/ vai fotografēts un attēls vai video kadri ar viņu var tikt izmantoti komerciālos, t.sk. reklāmas nolūkos bez atlīdzības un autortiesību piemērošanas.
 • Apmeklētājs piekrīt, ka drošības nodrošināšanas dēļ norises vietā viņš var tikt pakļauts personisko mantu un/ vai dokumentu / personas identitātes pārbaudei.
 • Sacensību organizatoram ir tiesības bez iepriekšēja brīdinājuma mainīt sacensību programmu.
 • Sacensību organizators neuzņemas atbildību par norises vietā tirgoto ēdienu, dzērienu u.c. preču vai sniegto pakalpojumu kvalitāti. Pilnu atbildību par norises vietā tirgoto ēdienu, dzērienu u.c. preču vai sniegto pakalpojumu kvalitāti uzņemas konkrētais pakalpojuma sniedzējs vai preces pārdevējs.
 • Sacensību organizators neuzņemas atbildību par valsts iestāžu / institūciju pārbaudēm un / vai darbībām sacensību norises vietā.
 • Alkoholisko dzērienu tirdzniecība norises vietā notiek saskaņā ar LR “Alkoholisko dzērienu aprites likumu”, kas nosaka, ka alkoholiskos dzērienus aizliegts pārdot personām, kuras ir jaunākas par 18 gadiem, un šīs personas nedrīkst tos iegādāties. Lai pārliecinātos par personas vecumu, mazumtirgotāja pienākums ir pieprasīt, lai persona uzrāda personu apliecinošu dokumentu. Personām vecumā no 18 līdz 25 gadiem, iegādājoties alkoholiskos dzērienus, ir pienākums uzrādīt personu apliecinošu dokumentu mazumtirgotājam visos gadījumos neatkarīgi no tā, vai mazumtirgotājs to ir pieprasījis.  
 • Enerģijas dzērienus aizliegts pārdot personām, kuras ir jaunākas par 18 gadiem, un šīs personas nedrīkst tos iegādāties. Lai pārliecinātos par pircēja vecumu, mazumtirgotāja pienākums ir pieprasīt, lai pircējs uzrāda personu apliecinošu dokumentu. Pēc mazumtirgotāja vai uzraudzības un kontroles iestādes pārstāvja pieprasījuma pircēja pienākums ir apliecināt savu personu un vecumu, uzrādot personu apliecinošu dokumentu.
 • Organizatoram ir tiesības atteikt pārdot alkoholiskus dzērienus sacensību apmeklētājiem, kuras atrodas alkohola vai citu apreibinošu vielu ietekmē un var apdraudēt sevi vai apkārtējos. Kā arī organizatoram ir tiesības palūgt atstāt sacensību teritoriju, ja organizators lemj, ka cilvēks ir pārāk lielā alkohola vai citu apreibinošo vielu ietekmē, kā arī liegt ieeju sacensībās, jau to izvērtējot pie ieejas.

 • Apmeklētājs ierodoties un atrodoties sacensībās uzņemas visus riskus uz sevis par savu veselību, kas var rasties  draudi, dzīvībai bīstamas situācijas atrodoties autosporta pasākumā un publiskā pasākumā, kurus organizators nespēj paredzēt.

AUTO STĀVVIETA/PARKING:

1) BEZMAKSAS AUTO STĀVVIETA UZ IELAS, BET ORGANIZATORS AICINA ĻOTI RŪPĪGI SEKOT LĪDZI ZĪMĒM KUR DRĪKST APSTĀTIES/ FREE ALL  AROUND TRACK, BUT PLEASE CHECK SIGNS

2) EUROPARK AUTO STĀVVIETA PIE TRASES, BLAKUS IEEJAI. AUTO STĀVVIETAS APMAKSA JĀVEIC APMAKSAS APARĀTĀ, NO 08:00-20:00 JEB DIENAS MAKSA 2 EUR, BET 24 H MAKSA IR 3,50 EUR/ EUROPARK NEAR TO MAIN ENTRANCE 3,50 EUR 24 HOURS

3) VIP AUTO STĀVVIETA TRASES TERITORIJĀ 15 EUR/ VIP PARKING IN TRACK 15 EUR, DARBOJAS DIVAS DIENAS


LAIPNI AICINĀTS AIZRAUJOŠAJĀ DRIFTA PASAULĒ- TIEKAMIES TRASĒ