LAIPNI AICINĀTS AIZRAUJOŠAJĀ DRIFTA PASAULĒ- TIEKAMIES TRASĒBIĻEŠU INFO/TICKET INFO


GET YOUR TICKETS HERE/BIĻETES IEGĀDĀJIES ŠEIT

INFORMĀCIJA/INFO BIĻEŠU PAMAT CENA /TICKET PRICE
IEEJA SACENSĪBĀS PIEAUGUŠAJIEM
15 EUR DERĪGA DIVAS DIENAS
ENTRANCE IN COMPETITION FOR ADULTS
15 EUR VALID TWO DAYS
JAUNIEŠIEM 10-16 G.V.(neieskaitot) UN PENSIONĀRIEM
10 EUR DERĪGA DIVAS DIENA
FOR YOUNG PEOPLE 10-16 Y.O. AND PENSIONERS
10 EUR VALID TWO DAYS

* personām ar 1 vai 2 grupas invaiditāti, uzrādot attiecīgo apliecību, ieeja par samazinātu maksu (-50%), pie ieejas sacensību dienās, personām līdz 18 gadu vecumam ieeja bez maksas ar attiecīgo apliecību, bet personai kas pavada nepilngadīgu personu ar;i tiek piemērota attiecīgā atlaide!

Daugavpils drifta festivāls atgriežas Daugavpilī arī 2022 gadā, bet šoreiz kā īsts Drifta Festivāls!

Pirmo reizi trīs dienas, piektdienā tiks aizvadīti treniņi, sestdienā treniņi un kvalifikācijas braucieni, bet Svētdiena- 10.jūlijs, noteikta kā oficiālā galvenā sacensību diena, kur tiks aizvadīti gan tandēmu treniņi, gan tandēmu fināli Street X, Street un Semi Pro ieskaitēs! Tik daudz drifta vēl nebūs bijis nekad, un tas viss notiks Daugavpilī- kartodromā "Blāzma"!

Organizatori informē, ka visiem, kuri iegādājas biļeti uz galveno sacensību dienu- 10 jūliju, ar šo biļeti būs iespējams apmeklēt arī sacensības gan piektdienā, gan sestdienā, kas būs kā bonuss, ko ja vēlēsieties, varēsiet izmantot!

Kas vēl noteikti jāatzīmē, ka beidzot , pēc divu gadu pauzes, Jums būs iespēja apmeklēt arī dalībnieku parku, satikt dalībniekus, aplūkot viņu sporta auto.

Tiekamies tavās labākajās brīvdienās Latgalē- Daugavpils Driftā!

_____________________
RU

Даугавпилсский дрифт-фестиваль вернется в Даугавпилс в 2022 году, но на этот раз как настоящий дрифт-фестиваль!

Впервые раз три дня, тренировки пройдут в пятницу, тренировки и квалификационные заезды в субботу, а вот воскресенье - 10 июля определено 
как официальный день соревнований, где пройдут как тренировки тандемов, так и финалы тандемов. в Street X, Street и Semi Pro!
Такого дрифта никогда не было, и все это произойдет в Даугавпилсе - на картинговой трассе "Blāzma"! Организаторы сообщают, что для всех, кто купит билет на главный день соревнований - 10 июля, с этим билетом можно будет посетить соревнования
как в пятницу, так и в субботу, что будет бонусом, которым вы сможете воспользоваться при желании! Обязательно стоит отметить, что, наконец, после двухлетнего перерыва у вас также будет возможность посетить парк участников,
познакомиться с участниками, увидеть их спортивный автомобиль. До встречи на вашем лучшем отдыхе в Латгалии - Даугавпилс Дрифт!

BIĻETES BŪS PIEEJAMAS ARĪ UZ VIETAS SACENSĪBĀS


BIĻETES MEKLĒ ŠEIT


INFO

 • BIĻETE SEVĪ IETVER ARĪ DALĪBNIEKU PARKU/ THE TICKT INCLUDES PADDOCK ENTRANC


DIENASKĀRTĪBA/SCHEDULE

PIEKTDIENA
SESTDIENA SVĒTDIENA

PIEKTDIENA 08.07.2022

14:00-18:00               STREET  BRĪVIE TRENIŅI

18:15-20:15               SEMI PRO BRĪVIE TRENIŅI

20:30                          PARĀDE PA PILSĒTAS IELĀM

20:40                          APSTĀŠANĀS VIENĪBAS LAUKUMĀ
 SESTDIENA 09.07.2022

10:30-12:30               STREET TRENIŅI

13:00-15:00               STREET KVALIFIKĀCIJA

15:30-17:00               SEMI PRO TRENIŅI

17:30-19:30               SEMI PRO KVALIFIKĀCIJA


SVĒTDIENA 10.07.2022

09:00-10:00               STREET X TANDĒMU TRENIŅI

10:00-12:00               STREET TANDĒMU X FINĀLI

12:15-13:15               STREET TANDĒMU TRENIŅI TOP32

13:20                          OFICIĀLĀ SACENSĪBU ATKLĀŠANA

14:00-16:00               STREET TOP32 FINĀLI

16:15-17:15               SEMI PRO TRENIŅI

17:20-19:30               SEMI PRO TANDĒMI

19:30                          APBALVOŠANAS CEREMONIJaPamat sacensību apmeklēšanas noteikumi!

 • Plānojot pasākuma apmeklēšanu, jau iepriekš iepazīstieties ar tā organizatoru prasībām.
 • Nevēlamo lietu skaitā, ko nedrīkst ienest pasākumā ir arī pārtika, kā arī jebkāda veida šķidrums – sula, pat dzeramais ūdens, jo pastāv risks, ka pudelē var būt iepildīts alkohols, degošs vai sprāgstošs šķidrums. Protams dzīvībai bīstami priekšmeti un viegli uzliesmojoši priekšmeti.
 • Neņemiet lieki līdzi vērtīgas lietas.
 • Fotoaparatūru atļauts ienest pasākumā- atļauts bildēt un filmēt!

Der zināt, ka apsardzes darbinieki var jūs neielaist pasākumā, ja jums līdzi ir lietas, kas potenciāli rada draudus savainot cilvēkus, piemēram, priekšmeti, ar kuriem iespējams sadurt vai radīt sitienus.  Īpaši bīstamas ir stikla pudeles, kuru lauskas, pat ja tās nomestas zemē, var klātesošajiem radīt savainojumus. Pārtikas izstrādājumu kategorijā, kas var raisīt aizdomas par neatļautu vielu ienešanu pasākuma norises vietā, pieskaitāmi arī saldumi, piemēram, dražejas, kuras ārēji var atgādināt narkotiskas iedarbības tabletes. Lai nerastos lieki pārpratumi, šādas lietas labāk līdzi neņemt. Rēķinieties, ka pasākuma teritorijā jūs var neielaist arī ar  plakātiem, kuru saturs mudina uz naidu un var izraisīt konfliktsituācijas.

Lai novērstu nevēlamu priekšmetu ienešanu pasākuma norises vietā, apsardzes darbiniekam ir tiesības lūgt pasākuma apmeklētājiem uzrādīt līdzi nestos priekšmetus un liegt ieeju, ja apmeklētājs atsakās to darīt. Konflikta situācijā, ja tāda radusies starp apmeklētāju un apsardzi, vai rodoties aizdomām par likumpārkāpumu, var tikt pieaicināti policijas darbinieki.

Katram publiska pasākuma apmeklētājam jārēķinās ar citu cilvēku labsajūtu, jāievēro smēķēšanas un alkohola lietošanas ierobežojumi, kategoriski aizliegts smēķēt Tribīnēs.


Privātuma politika sacensībās- Iegādājoties biļeti , klients apstiprina, ka nav iebildumu un piekrīt tam ,ka var tikt filmēts ,vai bildēts! pasākuma laikā notiks filmēšana un bildēšana. Kontakt epasts organizatoram latviadrift@inbox.lv

Privacy Policy - When purchasing a ticket, the customer confirms that there is no objection and agrees that during the event, filming and painting will take place. Contact email for organizer latviadrift@inbox.lv

Политика конфиденциальности на мероприятии - покупая билет, клиент подтверждает, что нет никаких возражений, и соглашается, что его можно снять или сфотографировать! Съемки и фотографии будут проходить во время мероприятия. Связаться с организатором электронной почты latviadrift@inbox.lv

Organizators patur tiesības pārcelt vai izmainīt dienas kārtību pēc vajadzības, ja tāda rodas – sākot no oficiālajiem treniņiem līdz apbalvošanai.

SVARĪGI!!

Der zināt, ka apsardzes darbinieki var jūs neielaist pasākumā, ja jums līdzi ir lietas, kas potenciāli rada draudus savainot cilvēkus, piemēram, priekšmeti, ar kuriem iespējams sadurt vai radīt sitienus.  Īpaši bīstamas ir stikla pudeles, kuru lauskas, pat ja tās nomestas zemē, var klātesošajiem radīt savainojumus. Pārtikas izstrādājumu kategorijā, kas var raisīt aizdomas par neatļautu vielu ienešanu pasākuma norises vietā, pieskaitāmi arī saldumi, piemēram, dražejas, kuras ārēji var atgādināt narkotiskas iedarbības tabletes. Lai nerastos lieki pārpratumi, šādas lietas labāk līdzi neņemt. Rēķinieties, ka pasākuma teritorijā jūs var neielaist arī ar  plakātiem, kuru saturs mudina uz naidu un var izraisīt konfliktsituācijas, kā arī ar dzīvniekiem, ja tiem nav uzpurņa.

Lai novērstu nevēlamu priekšmetu ienešanu pasākuma norises vietā, apsardzes darbiniekam ir tiesības lūgt pasākuma apmeklētājiem uzrādīt līdzi nestos priekšmetus un liegt ieeju, ja apmeklētājs atsakās to darīt. Konflikta situācijā, ja tāda radusies starp apmeklētāju un apsardzi, vai rodoties aizdomām par likumpārkāpumu, var tikt pieaicināti policijas darbinieki.

Biļetes iegāde, turēšana un atrašanās sacensību norises vietā ir apliecinājums tam, ka apmeklētāji ir iepazinušies un piekrīt visiem noteikumiem.

IEEJAS BIĻETE- Katrai iegādātajai biļetei ir piešķirts unikāls svītrkods, kas kalpo ieejai sacensībās un var tikt izmantots tikai vienreiz.
 • Biļete izdrukātā veidā vai ieteicams E-veidā ir jāuzrāda pie ieejas sacensībās, kur tā tiks noskanēta. Organizators neuzņemas atbildību par biļetēm, kuru svītrkodus pie ieejas sacensībās nebūs iespējams nolasīt (noskanēt) un / vai tās būs jau vienreiz noskanētas.
 • Lai pasargātos no viltotām ieejas biļetēm, biļetes jāiegādājas tikai organizatora minētajās tirdzniecības vietās.Lūdzam neiegādāties biļetes internetā no starpniekiem.
 •  Biļešu kopēšana , viltošana, neatļauta pavairošana ir kategoriski aizliegta, un ir kriminālsodāms pārkāpums.
 • Apmaiņā pret biļeti jūs saņemsiet ieejas aproci, ieejas aproce ir kategoriski aizliegta nodot kādam citam, pārlīmēt to citam, vai noņemt nost atrodoties pasākumā, ja aproce tiek noņemta nost, Jūs esiet zdarījis izvēli pasākumu vairs neapmeklēt.
 • Organizators nekavējoties ziņos tiesībsargājošajām institūcijām par personām, kas izplata vai izmanto ieejai sacensībās viltotas biļetes.   
 • Organizators neuzņemas atbildību par neizmantotajām sacensību biļetēm, nauda par tām netiek atmaksāta.
 • Apmeklētājiem pie biļešu iegādes nav iespējams norādīt un izvēlēties vēlamo sēdvietu sektorā, sēdvietas nav numurētas. Bet biļetes tiek pārdotas konkrēts skaits, lai apmeklētāji var ievērot valstī noteikto distanci tribīnēs.
 • Saņemtajai aprocei jābūt uz apmeklētāja rokas visu sacensību laiku. Pēc pirmās dienas sacensību apmeklētājam ir pienākums nebojāt un nenoņemt aproci, ja apmeklētājs vēlas apmeklēt arī otro sacensību dienu.
 • Apmeklētājs bez aproces tiks nekavējoties izraidīts no norises vietas.Lēmumu par bojāto aproci organizators vai tā norīkotas personas pieņem pēc aproces vizuālas apskates, salīdzinot to ar derīgu aproci.
 • BĒRNI UN JAUNIEŠI  Bērniem līdz 10 gadu vecumam (ieskaitot; pasākuma dienā nav sasnieguši 11 gadu vecumu) ieeja sacensībās ir bez maksas, neaizņemot atsevišķu sēdvietu. Bērniem visu sacensību norises laiku un sacensību norises vietā jāatrodas pieaugušo (vecāki vai aizbildņi) uzraudzībā. Vecāki vai aizbildņi ir personīgi atbildīgi par saviem nepilngadīgajiem bērniem un viņu drošību.  Bērniem un jauniešiem, kuri jaunāki par 16 gadiem sacensību norises vietā jāatrodas pieaugušo uzraudzībā. Organizators neuzņemas atbildību par bērnu drošību, ja tie neievēro sacensību apmeklētāju noteikumus vai norises vietā neatrodas pieaugušo uzraudzībā.
  PAR PAŠĀM SACENSĪBĀM, ATRODOTIES TAJĀS
 •  Ar atrašanos norises vietā, apmeklētājs piekrīt, ka sacensību norises laikā viņš var tikt filmēts un/ vai fotografēts un attēls vai video kadri ar viņu var tikt izmantoti komerciālos, t.sk. reklāmas nolūkos bez atlīdzības un autortiesību piemērošanas.
 •  Apmeklētājs piekrīt, ka drošības nodrošināšanas dēļ norises vietā viņš var tikt pakļauts personisko mantu un/ vai dokumentu / personas identitātes pārbaudei.
 •  Sacensību organizatoram ir tiesības bez iepriekšēja brīdinājuma mainīt sacensību programmu.
 •  Sacensību organizators neuzņemas atbildību par norises vietā tirgoto ēdienu, dzērienu u.c. preču vai sniegto pakalpojumu kvalitāti. Pilnu atbildību par norises vietā tirgoto ēdienu, dzērienu u.c. preču vai sniegto pakalpojumu kvalitāti uzņemas konkrētais pakalpojuma sniedzējs vai preces pārdevējs.
 • Sacensību organizators neuzņemas atbildību par valsts iestāžu / institūciju pārbaudēm un / vai darbībām sacensību norises vietā.
 • Alkoholisko dzērienu tirdzniecība norises vietā notiek saskaņā ar LR “Alkoholisko dzērienu aprites likumu”, kas nosaka, ka alkoholiskos dzērienus aizliegts pārdot personām, kuras ir jaunākas par 18 gadiem, un šīs personas nedrīkst tos iegādāties. Lai pārliecinātos par personas vecumu, mazumtirgotāja pienākums ir pieprasīt, lai persona uzrāda personu apliecinošu dokumentu. Personām vecumā no 18 līdz 25 gadiem, iegādājoties alkoholiskos dzērienus, ir pienākums uzrādīt personu apliecinošu dokumentu mazumtirgotājam visos gadījumos neatkarīgi no tā, vai mazumtirgotājs to ir pieprasījis.  
 • Enerģijas dzērienus aizliegts pārdot personām, kuras ir jaunākas par 18 gadiem, un šīs personas nedrīkst tos iegādāties. Lai pārliecinātos par pircēja vecumu, mazumtirgotāja pienākums ir pieprasīt, lai pircējs uzrāda personu apliecinošu dokumentu. Pēc mazumtirgotāja vai uzraudzības un kontroles iestādes pārstāvja pieprasījuma pircēja pienākums ir apliecināt savu personu un vecumu, uzrādot personu apliecinošu dokumentu.
 • Organizatoram ir tiesības atteikt pārdot alkoholiskus dzērienus sacensību apmeklētājiem, kuras atrodas alkohola vai citu apreibinošu vielu ietekmē un var apdraudēt sevi vai apkārtējos. Kā arī organizatoram ir tiesības palūgt atstāt sacensību teritoriju, ja organizators lemj, ka cilvēks ir pārāk lielā alkohola vai citu apreibinošo vielu ietekmē, kā arī liegt ieeju sacensībās, jau to izvērtējot pie ieejas.

 • Apmeklētājs ierodoties un atrodoties sacensībās uzņemas visus riskus uz sevis par savu veselību, kas var būt draudi atrodoties autosporta pasākumā un publiskā pasākumā, kurus organizators nespēj paredzēt.

AUTO STĀVVIETA/PARKING:

1) BEZMAKSAS AUTO STĀVVIETA UZ IELAS, BET ORGANIZATORS AICINA ĻOTI RŪPĪGI SEKOT LĪDZI ZĪMĒM KUR DRĪKST APSTĀTIES/ FREE ALL  AROUND TRACK, BUT PLEASE CHECK SIGNS
Pirkumu grozs