LAIPNI AICINĀTS AIZRAUJOŠAJĀ DRIFTA PASAULĒ- TIEKAMIES TRASĒ

VAIRĀK INFO/MORE INFO  BIĻEŠU INFO

BIĻETES IEPRIEKŠPĀRDOŠANĀ PAR CENU 10 EUR PIEEJAMAS LĪDZ 01.10.2021 14:00, PĒC TAM CENA BŪS 15 EUR :

https://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/sports/baltic-drift-grand-final-2021-340279/


SPIED ŠEIT UN IEGĀDĀJIES BIĻETES IEPRIEKŠPĀRDOŠANĀ

IEEJA!

BIĻEŠU CENA UZ VIETAS SACENSĪBU NORISES VIETĀ:

 • BIĻETE PIEAUGUŠAJIEM 15 EUR /TICKET ADULTS 15 EUR
 • BĒRNIEM LĪDZ 10 GV(NEIESKAITOT) IEEJA BEZ MAKSAS/ KIDS UNDER 10 YEARS OLD, ENTRANCE FREE
 • JAUNIEŠIEM NO 10-16 GV (NEIESKAITOT) 5 EUR
 • PENSIONĀRIEM/PENSIONERS 5 EUR
 • YOUNG PEOPLE 10-16 YEARS OLD 5 EUR
 • II, III grupas invalīdiem 5 EUR   uzrādot apliecību vai personas apliecinošu dokumentu
 • 1 GRUPAS INVALĪDIEM IEEJA BEZ MAKSAS , PAVADOŅIEM 50% ATLAIDE  (uz vietas)

 

Ieeja sacensībās balstoties uz MK noteikumiem un vadlīnijām.

LV:Sacensības varēs apmeklēt personas, kuras ir vakcinētas pret Covid-19 vai personas, kuras ir pārslimojušas Covid-19 pēdējo 6 mēnešu laikā vai ar negatīvu covid-19 testu. Pie pasākuma ieejas būs jāuzrāda personu apliecinošs dokuments kopā ar derīgu digitālo Covid-19 sertifikātu, kuru iespējams iegūt arī vietnē www.Covid19sertifikats.lv. Uzrādot derīgu sadarbspējīgu Covid-19 sertifikātu, sacensības drīkst apmeklēt personas (no 12 gadu vecuma), kuras ir izgājušas pilnu Covid-19 vakcinācijas kursu, izslimojušas Covid-19 pēdējo 6 mēnešu laikā, vai saņēmušas negatīvu Covid-19 testa rezultātu.

Pieļaujam iespēju, ka, mainoties valstī noteiktajiem noteikumiem pasākuma apmeklēšanai saistībā ar Covid-19 izplatības ierobežošanu, noteikumi var būt paplašināti un mainīti.

Sacensību apmeklētājiem pie ieejas VAR TIKT veikta attālinātā ķermeņa temperatūras mērīšana, var tikt atteikta ieeja sacensībās, ja temperatūra ir lielāka par 37,5 Lūdzam ievērot 2m distanci, ja nevariet ievērot 2m distanci no citiem apmeklētājiem, jālieto sejas maskas, Jūsu atbildība! Dezinfekcijas līdzekļi pieejami sacensību norises vietā, aicinām dezinficēt rokas!

---------------------

ENG: The competition will be open to people who have been vaccinated against Covid-19 or people who have had Covid-19 in the last 6 months. You will need to present an identity document at the entrance to the event together with a valid digital Covid-19 certificate our document with prove. We accept the possibility that the rules may be extended and changed due to changes in the national rules for attending the event in connection with the restriction of the spread of Covid-19. Spectators attending the competition will have a completely separate flow of spectators from the participants' park, and there will be no access to it.

Visitors to the competition will be measured at the entrance to the remote body temperature, entry may be denied if the temperature is higher than 37.5 Please observe the 2m distance, if you can not observe the 2m distance from other visitors, face masks must be used, your responsibility! Disinfectants are available at the competition venue, please disinfect your hands!
LŪDZAM IEPAZĪTIES AR INFORMĀCIJU SAISTĪBĀ AR COVID-19 NOTEIKUMIEM:

Skatītājiem sacensību norises vietā jāievēro divu metru distance, kā arī noteikumi, kurus sacensību organizators var darīt zināmus pirms pasākuma norises, kā arī pasākuma laikā, VIETĀS KAD NEVAR IEVĒROT 2 M DISTANCI OBLIGĀTI JĀLIETO SEJAS MASKAS!

Uzrādot derīgu sadarbspējīgu Covid-19 sertifikātu, sacensības drīkst apmeklēt personas, kuras ir:

• izgājušas pilnu Covid-19 vakcinācijas kursu*

• izslimojušas Covid-19 pēdējo 6 mēnešu laikā*

saņēmušas negatīvu Covid-19 testa rezultātu*

bērni, kas jau jaunāki par 12 gadiem – bez sertifikātiem.

Pirms sacensību apmeklējumu, skatītājam obligāti jāapmeklē biļešu maiņas punkts.
Biļešu maiņas punktā jāuzrāda:

• personalizēta biļete;

• sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts vai negatīvs tests Covid-19;

• personu apliecinošs dokuments;

• biļetēm ar samazinātu maksu vai bezmaksas biļetēm – attiecīgā apliecība.

Ja zemāk minētās personas atbilst pasākuma drošības noteikumiem, tad bezmaksas ieeja sacensībās ir:

• bērniem līdz 12 gadu vecumam (sacensības kopā ar vecākiem var apmeklēt bērni līdz 12 gadu vecumam, kuri ir pārslimojuši Covid-19 un kuriem ir sadarbspējīgs pārslimošanas sertifikāts vai tie pasākumā atrodas kopā ar pavadošajām personām, kurām ir sadarbspējīgs testēšanas sertifikāts – šajā gadījumā bērnam sertifikāts nav jāuzrāda);

• Latvijas invalīdiem, pie ieejas norises vietā, uzrādot derīgu invaliditāti apliecinošu dokumentu un sadarbspējīgu Covid-19 sertifikātu.

Ja zemāk minētās personas atbilst pasākuma drošības noteikumiem, tad samazināta ieejas maksa paredzēta :

• Samazināta ieejas maksa pensionāriem, uzrādot derīgu Latvijas pensionāra apliecību un sadarbspējīgu Covid-19 sertifikātu.

* Uzrādot sadarbspējīgu vakcinācijas sertifikātu, kas apliecina, ka persona ir vakcinēta pret Covid-19 infekciju un ir pagājušas četrpadsmit dienas pēc pilna vakcinācijas kursa pabeigšanas ar Eiropas Zāļu aģentūras vai līdzvērtīgu regulatoru reģistrētām vai Pasaules Veselības organizācijas atzītām vakcīnām atbilstoši vakcīnas lietošanas instrukcijai vai no divdesmit divām līdz deviņdesmit dienām pēc vakcīnas "Vaxzevria" pirmās devas saņemšanas un uzreiz pēc "Vaxzevria" otrās devas saņemšanas.

** Uzrādot sadarbspējīgu pārslimošanas sertifikātu, kas apliecina, ka persona ir pārslimojusi Covid-19 – kopš parauga ņemšanas datuma pirmā pozitīvā testa vienas saslimšanas epizodes ietvaros, ar kuru laboratoriski tika apstiprināta Covid-19 infekcija, nosakot SARS-CoV-2 vīrusa RNS, ir pagājušas vienpadsmit, bet ne vairāk kā 180 dienas.

*** Uzrādot sadarbspējīgu testēšanas sertifikātu, kas apliecina, ka persona pēdējo 48 stundu laikā ir veikusi Covid-19 testu, nosakot SARS-CoV-2 vīrusa RNS, un tas ir negatīvs, vai sešu stundu laikā veiktais SARS-CoV-2 antigēna tests ir negatīvs (tikai vienas dienas biļetēm!), kā arī šīs personas pavadošie bērni, kas jaunāki par 12 gadiem – bez sertifikātiem.

Kā iegūt digitālo sertifikātu?:

www.covid19sertifikats.lv  nospiest pogu "Apskatīt savus sertifikātus"

Autentificēties ar kādu no drošas piekļuves līdzekļiem (internetbanka, eID karte, mobile ID);

Sistēmā pieprasīt un apskatīt savus sertifikātus;

Izvēlēties vajadzīgo sertifikātu un veikt tā druku.

Plašāk: covid19.gov.lv/index.php/covid-19/par-covid-19/digitalais-covid-19-sertifikats

Der zināt!

Apmaiņā pret biļeti saņemsiet ieejas aproci, ar kuru dienas laikā var iziet ārā no teritorijas un atgriezties

Kas drīkst apmeklēt drifta sacensības?

 • Latvijas iedzīvotāji, kuru sertifikāts apliecina, ka persona ir Latvijā vakcinēta pret Covid-19 un ir pagājušas 14 dienas pēc pilna vakcinācijas kursa pabeigšanas, vai arī no 22 līdz 90 dienām pēc "AstraZeneca" vakcīnas pirmās devas saņemšanas un uzreiz pēc "AstraZeneca" vakcīnas otrās devas saņemšanas;
 • Personas, kuras ir pārslimojušas Covid-19 infekciju un var to pierādīt ar digitālo Covid19 sertifikātu.

  Personas, kuras saņēmušas negatīvu Covid-19 testa rezultātu

 • Bērni, kas jau jaunāki par 12 gadiem – bez sertifikātiem.


Lai izdrukātu sev nepieciešamo sertifikātu no 1.jūnija:

 • Tīmekļvietnē www.covid19sertifikats.lv nospiest pogu "Apskatīt savus sertifikātus"
 • Autentificēties ar kādu no drošas piekļuves līdzekļiem (internetbanka, eID karte, mobile ID);
 • Sistēmā pieprasīt un apskatīt savus sertifikātus;
 • Izvēlēties vajadzīgo sertifikātu un veikt tā druku.

Svarīgi! Sertifikāta pieejamība tīmekļvietnē ir jāpārbauda pirms došanās uz sacensībām!
Jāņem vērā, ka sertifikāts var izrādīties nederīgs, ja tas neatbildīs papildu noteiktajiem kritērijiem, piemēram, nebūs pagājis attiecīgo dienu skaits pēc vakcīnas saņemšanas.

Svarīgi!

 • Pārbaudi sava sertifikāta derīgumu!
 • Lūdzam ievērot vispārpieņemtos epidemioloģiskās drošības pasākumus - ievērot distanci, nedrūzmēties, ievērot personīgo higiēnu.

·         Sacensību rīkotājam ir tiesības personām ar elpceļu infekcijas slimības pazīmēm (drudzis, klepus, elpas trūkums) liegt ieeju sacensībās, rekomendējot doties uz mājām un sazināties ar savu ģimenes ārstu.

Papildus informācija

 • Ja kāda iemesla dēļ Jums sertifikāts neuzradās, bet Jūs ziniet ka viņam ir jābūt, lūdzam laicīgi zvanīt uz 8989 lai atrisinātu šo jautājumu pirms ierašanās uz sacensībām.
 • Publisks informācijas kanāls skatītājiem neskaidro jautājumu uzdošanai par sacensību norisi un drošības pasākumu izskaidrošana +37128221112 un latviadrift@inbox.lv

Un neaizmirsti arī pamat sacensību apmeklēšanas noteikumus!

 • Plānojot pasākuma apmeklēšanu, jau iepriekš iepazīstieties ar tā organizatoru prasībām.
 • Nevēlamo lietu skaitā, ko nedrīkst ienest pasākumā ir arī pārtika, kā arī jebkāda veida šķidrums – sula, pat dzeramais ūdens, jo pastāv risks, ka pudelē var būt iepildīts alkohols, degošs vai sprāgstošs šķidrums. Protams dzīvībai bīstami priekšmeti un viegli uzliesmojoši priekšmeti.
 • Neņemiet lieki līdzi vērtīgas lietas.
 • Fotoaparatūru atļauts ienest pasākumā

Der zināt, ka apsardzes darbinieki var jūs neielaist pasākumā, ja jums līdzi ir lietas, kas potenciāli rada draudus savainot cilvēkus, piemēram, priekšmeti, ar kuriem iespējams sadurt vai radīt sitienus.  Īpaši bīstamas ir stikla pudeles, kuru lauskas, pat ja tās nomestas zemē, var klātesošajiem radīt savainojumus. Pārtikas izstrādājumu kategorijā, kas var raisīt aizdomas par neatļautu vielu ienešanu pasākuma norises vietā, pieskaitāmi arī saldumi, piemēram, dražejas, kuras ārēji var atgādināt narkotiskas iedarbības tabletes. Lai nerastos lieki pārpratumi, šādas lietas labāk līdzi neņemt. Rēķinieties, ka pasākuma teritorijā jūs var neielaist arī ar  plakātiem, kuru saturs mudina uz naidu un var izraisīt konfliktsituācijas.

Lai novērstu nevēlamu priekšmetu ienešanu pasākuma norises vietā, apsardzes darbiniekam ir tiesības lūgt pasākuma apmeklētājiem uzrādīt līdzi nestos priekšmetus un liegt ieeju, ja apmeklētājs atsakās to darīt. Konflikta situācijā, ja tāda radusies starp apmeklētāju un apsardzi, vai rodoties aizdomām par likumpārkāpumu, var tikt pieaicināti policijas darbinieki.

Katram publiska pasākuma apmeklētājam jārēķinās ar citu cilvēku labsajūtu, jāievēro smēķēšanas un alkohola lietošanas ierobežojumi, kategoriski aizliegts smēķēt Tribīnēs.

Vakcinācija visā Latvijā turpinās, un tagad jebkurš pieaugušais Latvijas iedzīvotājs var pieteikties saņemt vakcīnu, izvēloties konkrētu vakcinācijas vietu un laiku, vietnē: manavakcina.lv vai zvanot pa tālruni: 8989. Tiekamies trasē, ja ne šoreiz, tad cerams ka nākamreiz!

Apmeklētājiem pie ieejas VAR TIKT veikta attālinātā ķermeņa temperatūras mērīšana, var tikt atteikta ieeja , ja temperatūra ir lielāka par 37,5. Lūdzam ievērot 2m distanci, ja nevariet ievērot 2m distanci no citiem apmeklētājiem, jālieto sejas maskas, Jūsu atbildība! Dezinfekcijas līdzekļi pieejami norises vietā, aicinām dezinficēt rokas! Teritorijā netiks ielaistas personas, kurām arī atkārtoti mērot, temperatūra pārsniegs 37,3C, kā arī  teritorijā ir aizliegts atrasties personām, kurām ir jāievēro izolācija, pašizolācija vai mājas karantīna, vai ja, personai ir elpceļu infekcijas slimības pazīmes.

Obligāti jāuzrāda covid19sertifikats.lv

Visitors  will be measured at the entrance to the remote body temperature, entry may be denied if the temperature is higher than 37.5 Please observe the 2m distance, if you can not observe the 2m distance from other visitors, face masks must be used, your responsibility! Disinfectants are available at the  venue, please disinfect your hands!

Ja jūs ceļojat no / ceļojat tranzītā / vai pēdējo 14 dienu laikā esat bijis kādā no karantīnas sarakstā iekļautajām valstīm, Jums ir jābūt pašizolācijā 10 dienas pēc iebraukšanas Latvijas teritorijā un tikai pēc tam (ja Jums nav slimības simptomu) Jūs drīkstat apmeklēt pasākumu kā skatītājs!Safety First: Please Wear Masks - Thank You with Icon Landscape ...


Saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Nr.360 par epidemioloģiskās drošības pasākumiem Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai, lūdzam ievērot:

 • vietās, kur tas ir iespējams, ievēro divu metru fizisku distance;
 • ievēro higiēnas prasības;
 • pasākuma vietā nedrīkst atrasties personas, kurām noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai izolācija vai kurām ir elpceļu infekcijas slimības pazīmes;


Privātuma politika sacensībās- Iegādājoties biļeti , klients apstiprina, ka nav iebildumu un piekrīt tam ,ka var tikt filmēts ,vai bildēts! pasākuma laikā notiks filmēšana un bildēšana. Kontakt epasts organizatoram latviadrift@inbox.lv
Privacy Policy - When purchasing a ticket, the customer confirms that there is no objection and agrees that during the event, filming and painting will take place. Contact email for organizer latviadrift@inbox.lv

Политика конфиденциальности на мероприятии - покупая билет, клиент подтверждает, что нет никаких возражений, и соглашается, что его можно снять или сфотографировать! Съемки и фотографии будут проходить во время мероприятия. Связаться с организатором электронной почты latviadrift@inbox.lv

Organizators patur tiesības pārcelt vai izmainīt dienas kārtību pēc vajadzības, ja tāda rodas – sākot no oficiālajiem treniņiem līdz apbalvošanai.

SVARĪGI!!

 • IEVĒROJAM VALSTĪ NOTEIKTOS IEROBEŽOJUMUS, IEVĒROJAM 2 M DISTANCI,  VALKĀJAM SEJAS MASKAS, NEIERODAMIES UZ SACENSĪBĀM , JA NEESIET PĀRLIECINĀTS PAR SAVU VESELĪBU, UN SEKOJIET LĪDZI VALSTĪ NOTEIKTAJĀM VADLĪNIJĀM PUBLISKOS PASĀKUMOS
 • Plānojot pasākuma apmeklēšanu, jau iepriekš iepazīstieties ar tā organizatoru prasībām.
 • Aizliegumi un ierobežojumi, kas attiecas uz priekšmetiem, ko var vai nevar ienest pasākuma vietā, visbiežāk ir norādīti uz ieejas biļetēm un pie ieejas sacensību teritorijā.
 • Nevēlamo lietu skaitā, ko nedrīkst ienest pasākumā ir arī pārtika, izņemot bērnu ēdienu, kā arī jebkāda veida šķidrums – sula, pat dzeramais ūdens, jo pastāv risks, ka pudelē var būt iepildīts alkohols, degošs vai sprāgstošs šķidrums.
 • Neņemiet lieki līdzi vērtīgas lietas.
 • Fotoaparatūru atļauts ienest pasākumā

Der zināt, ka apsardzes darbinieki var jūs neielaist pasākumā, ja jums līdzi ir lietas, kas potenciāli rada draudus savainot cilvēkus, piemēram, priekšmeti, ar kuriem iespējams sadurt vai radīt sitienus.  Īpaši bīstamas ir stikla pudeles, kuru lauskas, pat ja tās nomestas zemē, var klātesošajiem radīt savainojumus. Pārtikas izstrādājumu kategorijā, kas var raisīt aizdomas par neatļautu vielu ienešanu pasākuma norises vietā, pieskaitāmi arī saldumi, piemēram, dražejas, kuras ārēji var atgādināt narkotiskas iedarbības tabletes. Lai nerastos lieki pārpratumi, šādas lietas labāk līdzi neņemt. Rēķinieties, ka pasākuma teritorijā jūs var neielaist arī ar  plakātiem, kuru saturs mudina uz naidu un var izraisīt konfliktsituācijas, kā arī ar dzīvniekiem, ja tiem nav uzpurņa.

Lai novērstu nevēlamu priekšmetu ienešanu pasākuma norises vietā, apsardzes darbiniekam ir tiesības lūgt pasākuma apmeklētājiem uzrādīt līdzi nestos priekšmetus un liegt ieeju, ja apmeklētājs atsakās to darīt. Konflikta situācijā, ja tāda radusies starp apmeklētāju un apsardzi, vai rodoties aizdomām par likumpārkāpumu, var tikt pieaicināti policijas darbinieki.

Katram publiska pasākuma apmeklētājam jārēķinās ar citu cilvēku labsajūtu, jāievēro smēķēšanas un alkohola lietošanas ierobežojumi, kategoriski aizliegts smēķēt Tribīnēs, un publiskās vietās, kur apkārt ir bērni un citi cilvēki, smēķēt atļauts tikai speciāli norādītajās smēķēšanas vietās!

Biļetes iegāde, turēšana un atrašanās sacensību norises vietā ir apliecinājums tam, ka apmeklētāji ir iepazinušies un piekrīt visiem noteikumiem.

 • IEEJAS BIĻETE- Katrai iegādātajai biļetei ir piešķirts unikāls svītrkods, kas kalpo ieejai sacensībās un var tikt izmantots tikai vienreiz.
 • Biļete izdrukātā veidā vai ieteicams E-veidā ir jāuzrāda pie ieejas sacensībās, kur tā tiks noskanēta. Organizators neuzņemas atbildību par biļetēm, kuru svītrkodus pie ieejas sacensībās nebūs iespējams nolasīt (noskanēt) un / vai tās būs jau vienreiz noskanētas.
 • Lai pasargātos no viltotām ieejas biļetēm, biļetes jāiegādājas tikai organizatora minētajās tirdzniecības vietās.Lūdzam neiegādāties biļetes internetā no starpniekiem, kuri Covid19 laikā ir īpaši aktualizējušies, izpētiet katru kontu, no kura taisaties veikt pirkumu, ir ļoti daudz "fake" konti, kuri Jums izkrāps tikai naudu
 •  Biļešu kopēšana , viltošana, neatļauta pavairošana ir kategoriski aizliegta, un ir kriminālsodāms pārkāpums.
 • Apmaiņā pret biļeti jūs saņemsiet ieejas aproci, ieejas aproce ir kategoriski aizliegta nodot kādam citam, pārlīmēt to citam, vai noņemt nost atrodoties pasākumā, ja aproce tiek noņemta nost, Jūs esiet zdarījis izvēli pasākumu vairs neapmeklēt.
 • Organizators nekavējoties ziņos tiesībsargājošajām institūcijām par personām, kas izplata vai izmanto ieejai sacensībās viltotas biļetes.   
 • Organizators neuzņemas atbildību par neizmantotajām sacensību biļetēm, nauda par tām netiek atmaksāta.
 • Apmeklētājiem pie biļešu iegādes nav iespējams norādīt un izvēlēties vēlamo sēdvietu sektorā, sēdvietas nav numurētas. Bet biļetes tiek pārdotas konkrēts skaits, lai apmeklētāji var ievērot valstī noteikto distanci tribīnēs.
 • Saņemtajai aprocei jābūt uz apmeklētāja rokas visu sacensību laiku. Pēc pirmās dienas sacensību apmeklētājam ir pienākums nebojāt un nenoņemt aproci, ja apmeklētājs vēlas apmeklēt arī otro sacensību dienu.
 • Apmeklētājs bez aproces tiks nekavējoties izraidīts no norises vietas.Lēmumu par bojāto aproci organizators vai tā norīkotas personas pieņem pēc aproces vizuālas apskates, salīdzinot to ar derīgu aproci.
 • BĒRNI UN JAUNIEŠI  Bērniem līdz 10 gadu vecumam (ieskaitot; pasākuma dienā nav sasnieguši 7 gadu vecumu) ieeja sacensībās ir bez maksas, neaizņemot atsevišķu sēdvietu. Bērniem visu sacensību norises laiku un sacensību norises vietā jāatrodas pieaugušo (vecāki vai aizbildņi) uzraudzībā. Vecāki vai aizbildņi ir personīgi atbildīgi par saviem nepilngadīgajiem bērniem un viņu drošību.  Bērniem un jauniešiem, kuri jaunāki par 16 gadiem sacensību norises vietā jāatrodas pieaugušo uzraudzībā. Organizators neuzņemas atbildību par bērnu drošību, ja tie neievēro sacensību apmeklētāju noteikumus vai norises vietā neatrodas pieaugušo uzraudzībā.
 • PAR PAŠĀM SACENSĪBĀM, ATRODOTIES TAJĀS
 •  Ar atrašanos norises vietā, apmeklētājs piekrīt, ka sacensību norises laikā viņš var tikt filmēts un/ vai fotografēts un attēls vai video kadri ar viņu var tikt izmantoti komerciālos, t.sk. reklāmas nolūkos bez atlīdzības un autortiesību piemērošanas.
 •  Apmeklētājs piekrīt, ka drošības nodrošināšanas dēļ norises vietā viņš var tikt pakļauts personisko mantu un/ vai dokumentu / personas identitātes pārbaudei.
 •  Sacensību organizatoram ir tiesības bez iepriekšēja brīdinājuma mainīt sacensību programmu.
 •  Sacensību organizators neuzņemas atbildību par norises vietā tirgoto ēdienu, dzērienu u.c. preču vai sniegto pakalpojumu kvalitāti. Pilnu atbildību par norises vietā tirgoto ēdienu, dzērienu u.c. preču vai sniegto pakalpojumu kvalitāti uzņemas konkrētais pakalpojuma sniedzējs vai preces pārdevējs.
 • Sacensību organizators neuzņemas atbildību par valsts iestāžu / institūciju pārbaudēm un / vai darbībām sacensību norises vietā.
 • Alkoholisko dzērienu tirdzniecība norises vietā notiek saskaņā ar LR “Alkoholisko dzērienu aprites likumu”, kas nosaka, ka alkoholiskos dzērienus aizliegts pārdot personām, kuras ir jaunākas par 18 gadiem, un šīs personas nedrīkst tos iegādāties. Lai pārliecinātos par personas vecumu, mazumtirgotāja pienākums ir pieprasīt, lai persona uzrāda personu apliecinošu dokumentu. Personām vecumā no 18 līdz 25 gadiem, iegādājoties alkoholiskos dzērienus, ir pienākums uzrādīt personu apliecinošu dokumentu mazumtirgotājam visos gadījumos neatkarīgi no tā, vai mazumtirgotājs to ir pieprasījis.  
 • Enerģijas dzērienus aizliegts pārdot personām, kuras ir jaunākas par 18 gadiem, un šīs personas nedrīkst tos iegādāties. Lai pārliecinātos par pircēja vecumu, mazumtirgotāja pienākums ir pieprasīt, lai pircējs uzrāda personu apliecinošu dokumentu. Pēc mazumtirgotāja vai uzraudzības un kontroles iestādes pārstāvja pieprasījuma pircēja pienākums ir apliecināt savu personu un vecumu, uzrādot personu apliecinošu dokumentu.
 • Organizatoram ir tiesības atteikt pārdot alkoholiskus dzērienus sacensību apmeklētājiem, kuras atrodas alkohola vai citu apreibinošu vielu ietekmē un var apdraudēt sevi vai apkārtējos. Kā arī organizatoram ir tiesības palūgt atstāt sacensību teritoriju, ja organizators lemj, ka cilvēks ir pārāk lielā alkohola vai citu apreibinošo vielu ietekmē, kā arī liegt ieeju sacensībās, jau to izvērtējot pie ieejas.

SEJAS MASKU LIETOŠANA IR OBLIGĀTA VISĀS VIETĀS, KUR NOTIEK PULCĒŠANĀS, KĀ ARĪ, ATSTĀJOT SAVU SĒDVIETU VAI ATGRIEŽOTIES TAJĀ. PALDIES PAR SAPRATNI!

AUTO STĀVVIETA:

1) BEZMAKSAS AUTO STĀVVIETA UZ IELAS, BET ORGANIZATORS AICINA ĻOTI RŪPĪGI SEKOT LĪDZI ZĪMĒM KUR DRĪKST APSTĀTIES

2) EUROPARK AUTO STĀVVIETA PIE TRASES, BLAKUS IEEJAI. AUTO STĀVVIETAS APMAKSA JĀVEIC APMAKSAS APARĀTĀ, NO 08:00-20:00 JEB DIENAS MAKSA 2 EUR, BET 24 H MAKSA IR 3,50 EUR

PAR IEEJU TRIBĪNĒS- NOTEIKUMI


* Ierodoties tribīnēs aicinām doties uz tām, tribīnes ir daudz, un izplesties noteiktajam skatītāju atļautajam skaitam ir ļoti daudz kur

* Lūdzam nevajadzīgi nepulcēties

* Kad ieņemiet vietu tribīnēs, lūdzam atcerēties un iegaumēt savu vietas numuru un rindu, lai, atstājot to, variet atgriezties tajā pašā vietā un pēc organizatora lūguma, ja nepieciešams, nosaukt rindu un vietu, kur sēdējāt. Lūdzam nemainīt vietas tribīnēs!

* Atstājot savu sēdvietu un tajā atgriežoties, lūdzam turpināt ievērot 2 m distanci un lietot sejas masku.

* Lūdzam sekot norādes zīmēm uz sēdvietām, kur atļauts sēdēt un kur nedrīkst sēdēt, ievērojot epidemioloģiskos noteikumus. Vienas mājsaimniecības locekļi drīkst sēdēt blakus 4 personas, pārējiem jāievēro princips divi pa divi.

* Ja jūs esat apmeklēsiet sacensība sjau sestdienā, tad jūsu ieejas aproce būs derīga arī uz svētdienu, lūdzam to saglabāt un nenoņemt.

Ierodoties pasākumā, notiks jūsu sertifikātu vai negatīvo testu pārbaude, lūdzam sagatavot visus nepieciešamos dokumentus, vai nu izdrukātā veidā vai telefonā.
Lūdzam visus apmeklētājus, ja jums rodas kādi jautājumi, neskaidrības, aicinām jautāt pasākuma personālam, lai varam Jums palīdzēt un izskaidrot

Pasākumā aizliegt ienest dzērienus - jebkāda veida šķidrumus, ēdienu, izņemot speciālu pārtiku un bērnu pārtiku

0

Pirkumu grozs