MEDIA MASTER MOTOR FESTIVAL 2021

MEDIA MASTER MOTOR FESTIVĀLS IR ATKLĀTS

Šī ir lieliska iespēja pateikt paldies Latvijas un Baltijas Motoru sporta medijiem driftā, kuri ir neatņemama sacensību sastāvdaļa. Paldies par Jūsu lielo darbu, paldies par Jūsu enerģiju, azartu un vēlmi atbalstīt auto sportu, paldies par to, ka ar Jūsu darbu organizatoriem ir iespēja popularizēt sacensības, un, protams, paldies par to, ka sportistiem ir bildes un video!

Jau piekto gadu ar lielu prieku mēs atklājam festivālu- Media Master Motor, kur ikvienam fotogrāfam, video operatoram, kurš bildē/filmē motoru sporta sacensības driftu ir iespēja piedalīties.

No 04.11.2021 LĪDZ 18.11.2021 mediji ir aicināti iesūtīt savus foto vai video atsevišķās kategorijās:

* Labākā drifta bilde 2021 gada sezonā

* Gada tandēms (bilde) 2021 gada sezonā

* Spilgtākās emocijas 2021

* Labākais “Behind The Scenes” foto

* Gada drifta avārija

* Gada Paddock moments

* Gada labākā bilde vai video no drona

* Labākais drifta video 2021

* Labākais komandas vai braucēja video/ vai intervija

* Gada "Kiss the wall"

* Gada Onboard video

* Gada komandas moments

* Promo meitenes/e


papildus žūrija var piešķirt apbalvojumu vēl kādās nominācijās medijiem par 2021 gada sezonu

Savus darbus mediji var iesniegt līdz 18.NOVEMBRIM, no 19.novembra darbu uzsāks žūrija, bet arī visiem citiem ļausim ielūkoties iesūtītajos darbos, šeit pat www.driftlatvia.com šajā sadaļā un arī daļu publicēsim Facebook- Latvian drift page. Nomināciju uzvarētāji tiks apbalvoti  Media Master Motor festivālā, kas notiks kopā ar Latvijas drifta sezonas oficiālo apbalvošanas pasākumu.

Ja kādā no nominācijām būs iesūtīti mazāk kā 2 darbi, nominācija apbalvota netiks. Katrs fotogrāfs, video, katrā kategorijā var iesniegt tikai 1 darbu.

Savus pieteikumus sūtiet eline@driftlatvia.com, visu pieteikumu jāsūta vienā e-pastā, atsevišķi norādot , kura bilde, vai kurš video (iesūtīt youtube vai vimeo linkus) ir kurai kategorijai. Veiksmi visiem

________________________________________________________

MEDIA MASTER MOTOR FESTIVAL 2021 IS OPENED!

An amazing chance to thank all of the Latvian and Baltic Motorsport’s media who are an integral part of the competitions and events of the drift. Firstly, we would like to thank you all for the big effort that has been given, energy, passion and most important - willing to improve drifting and make it viral with your photos and videos.

In the late 2016 an amazing project/festival ‘’Media Master Motor’’ was made and it gave chance to every photographer and video maker,  who is making photos or videos of the motor sport, participate and show their best shots. The most important – this project was a great opportunity to thank media for their job in this platform, and make it more popular in the future and make the spectrum bigger.

From the November4th  media are welcomed to send their videos and photos in different categories-

·         ‘’Best photo of the drift 2021’’

·         ‘’Tandem of the year’’

·         ‘’Brightest emotions’’

·         ‘’The best photo of the behind of the scenes’’’

·         ‘’Year’s drift crash’’

·         "Year's paddock moment"

·         ‘’Year onboard’’

·         ‘’The best photo/video from the drone 2021’’

·         ‘’The best drift clip’’

·         ‘’The best representative video of the drifter our team 2021’

·         Team moment

·         Promo girls/girl


Media can send their works until the NOVEMBER 18TH, when the judges are going to start rating. As well photos and videos will be published in the official www.driftlatvia.com webpage and @latviadrift Instagram and Facebook pages. Winners will be announced  at the ‘’Media Master Motor’ festival which will be together with the official Latvian Drift 2021 season’s prize giving event.

*If at any of the nominations will be less than 2 works, it won’t be rated.

Driftlatvia.com

Submit applications to eline@driftlatvia.comPirkumu grozs