MEDIA MASTER MOTOR FESTIVAL 2018

MEDIA MASTER MOTOR FESTIVĀLS IR ATKLĀTS

Ir iespēja pateikt paldies Latvijas un Baltijas Motoru sporta medijiem driftā, kuri ir neatņemama sacensību sastāvdaļa. Paldies par Jūsu lielo darbu, paldies par Jūsu enerģiju, azartu un vēlmi atbalstīt auto sportu, paldies par to, ka ar Jūsu darbu organizatoriem ir iespēja popularizēt sacensības, un, protams, paldies par to, ka sportistiem ir bildes un video!

2016.gada sezonā tika uzsākts projekts- festivāls- Media Master Motor, kur ikvienam fotogrāfam, video operatoram, kurš bildē/filmē motoru sporta sacensības bija iespēja piedalīties.

Šis festivāls tika izveidots, lai būtu iespēja pateikt medijiem paldies, lai tiktu dota iespēja katram izrādīt savu darbu, festivāla mērķis 2016.gadā bija to aizsākt, bet nākotnē augt lielākam, ar vēl vairāk nominācijām, lai būtu aptverti pēc iespējas visi auto motoru sporta veidi.

Bet šogad, svinot Latvijas Drifta 10 gadu jubilejas, mēs atgriežamies pie šī projekta, tieši Driftā un netikai Latvijā, bet arī Baltijā!

No 11.novembra mediji ir aicināti iesūtīt savus foto vai video atsevišķās kategorijās:

* Labākā drifta bilde 2018
* Gada tandēms
* Spilgtākās emocijas 2018
* Labākais “Behind The Scenes” foto
* Gada drifta avārija
* Gada drifta lēciens
* Gada drifta kuriozs
* Gada labākā bilde no drona
* Labākais drifta klips
* Labākais komandas vai braucēja representatīvais video

papildus žūrija var piešķirt apbalvojumu vēl kādās nominācijās

Savus darbus mediji varēs iesniegt līdz 18.novembrim, no 24.oktobra darbu uzsāks žūrija, bet arī visiem citiem ļausim ielūkoties iesūtītajos darbos, šeit pat www.driftlatvia.com šajā sadaļā un arī daļu publicēsim Facebook- Latvian drift page. Nomināciju uzvarētāji tiks apbalvoti 1.decembrī, Media Master Motor Film festivālā, kas notiks kopā ar Latvijas drifta sezonas oficiālo apbalvošanas pasākumu- Just Bar.

Ja kādā no nominācijām būs iesūtīti mazāk kā 2 darbi, nominācija apbalvota netiks.

Savus pieteikumus sūtiet eline@driftlatvia.com, var sūtīt vienu pieteikumu vienā e-pastā, atsevišķi norādot , kura bilde, vai kurš video(iesutitt youtube vai vimeo linkus) ir kurai kategorijai. Veiksmi visiem

________________________________________________________

MEDIA MASTER MOTOR FESTIVAL 2018 IS OPENED!

An amazing chance to thank all of the Latvian and Baltic Motorsport’s media who are an integral part of the competitions and events of the drift. Firstly, we would like to thank you all for the big effort that has been given, energy, passion and most important - willing to improve drifting and make it viral with your photos and videos.

In the late 2016 an amazing project/festival ‘’Media Master Motor’’ was made and it gave chance to every photographer and video maker,  who is making photos or videos of the motor sport, participate and show their best shots. The most important – this project was a great opportunity to thank media for their job in this platform, and make it more popular in the future and make the spectrum bigger.

At this year, celebrating Latvian Drift 10th anniversary, this project has reborn and not only in Latvia, but in the Baltics.

From the November 11th media are welcomed to send their videos and photos in different categories-

·         ‘’Best photo of the drift 2018’’

·         ‘’Tandem of the year’’

·         ‘’Brightest emotions’’

·         ‘’The best photo of the behind of the scenes’’’

·         ‘’Year’s drift crash’’

·         ‘’Year’s drift jump’’

·         ‘’Year’s drift gag’’

·         ‘’The best photo from the drone 2018’’

·         ‘’The best drift clip’’

·         ‘’The best representative video of the drifter 2018’

Media can send their works until the November 18th, when the judges are going to start rating. As well photos and videos will be published in the official www.driftlatvia.com webpage and @latviadrift Instagram and Facebook pages. Winners will be announced on the 1st of the December, at the ‘’Media Master Motor Film’’ festival which will be together with the official Latvian Drift 2018 season’s prize giving event – at the @JustBarRiga

*If at any of the nominations will be less than 2 works, it won’t be rated.

Driftlatvia.com

Submit applications to eline@driftlatvia.com©2017 Latvian Drift All rights reserved. Mājas lapu nodrošina Master Events

 .