MEDIA MASTER MOTOR FESTIVAL 2017

MEDIA MASTER MOTOR FESTIVĀLS IR ATKLĀTS

Ir tapis jauns projekts ar kura palīdzību būs iespēja pateikt paldies Latvijas Motoru sporta medijiem, kuri ir neatņemama sacensību sastāvdaļa jebkurās motoru sporta sacensībās. Paldies par viņu lielo darbu, paldies par viņu enerģiju, azartu un vēlmi atbalstīt auto sportu, paldies par to, ka ar viņu darbu organizatoriem ir iespēja popularizēt sacensības, un, protams, paldies par to, ka sportistiem ir bildes!

2016.gada sezonā tiek uzsākts projekts- festivāls- Media Master Motor, kur jebkuram fotogrāfam, video operatoram, kurš bildē/filmē motoru sporta sacensības ir iespēja piedalīties, ir iespēja iesūtīt savu foto vai video, atsevišķās kategorijās.

Šis festivāls ir izveidots, lai būtu iespēja pateikt medijiem paldies, lai tiktu dota iespēja katram izrādīt savu darbu, festivāla mērķis 2016.gadā ir to aizsākt, bet nākotnē augt lielākam, ar vēl vairāk nominācijām, lai būtu aptverti pēc iespējas visi auto motoru sporta veidi.

No 4.oktobra mediji ir aicināti iesūtīt savus foto vai video atsevišķās kategorijās: Drifts-labākā drifta bilde, labākais drifta video, gada tandēms, gada drifta fotogrāfs, gada lielākais paldies no drifta. Visi sporta veidi kopā- Drifts, Rallijs, Rallijsprints, Rallijkross, Minirallijs, Supersprints, Autošoseja, Folkreiss, Autokross, Dragreiss, Autosprints, Kartings, 4X4, Rallijreids, Minišoseja, Dzintara Volga- Labākais moments autosportā 2016, Emocijas 2016, Labākā „Behind The Scenes, Gada avārija, Gada lēciens, Gada Labākais autosporta video, Gada kuriozs , Gada labākā bilde no drona, Gada jaunais fotogrāfs, Gada Medijs autosportā, Gada portrets, Gada auto sporta atspoguļojums.

Savus darbus mediji varēs iesniegt līdz 21.oktobrim, no 24.oktobra mūsu sadarbības partnera go4speed.lv lapā sāksies skatītāju balsojums atsevišķās kategorijās un darbu uzsāks arī žūrija. Nomināciju uzvarētāji tiks apbalvoti 12.novembrī, Media Master Motor Film festivālā, kas notiks kopā ar Latvijas drifta sezonas oficiālo apbalvošanas pasākumu.

MMM festivāla nolikums ir atrodams www.driftlatvia.com mājas lapā zem sadaļas medijiem, jeb http://driftlatvia.com/media-master/ nolikumā ir iespējams iepazīties ar festivāla noteikumiem, kategorijām, vērtēšanu un iesniedzamo darbu prasībām katrā nominācijā.

Sadarbības partneri: Latvijas Automobiļu Federācija, Latvian drift, Go4speed.lv, Keel design.Sadaļa DRIFTS

 • Labākā drifta bilde 2016 (iesniedz foto no drifta sacensībām, vērtē žūrija)
 • Labākais drifta video 2016 (iesniedz video no drifta sacensībām, vērtē žūrija)
 • Gada tandēms 2016 ( iesniedz foto ar drifta tandēmu momentu no drifta sacensībām, vērtē žūrija)
 • Gada drifta fotogrāfs ( individuāli nosaka žūrija)
 • Gada lielākais paldies no drifta (individuāli nosaka žūrija)

Sadaļa- DRIFTS, RALLIJS, RALLIJSPRINTS,RALLIJKROSS, MINIRALLIJS, SUPERSPRINTS,AUTOŠOSEJA, FOLREISS,AUTOKROSS, DRAGREISS,AUTOSPRINTS, KARTINGS,4×4, RALLIJREIDS, MINIŠOSEJA. (Atsevišķi var pieteikt arī bildes no drifta, neņemot vērā atsevišķo sadaļu drifts)

 • Labākais moments autosportā 2016 ( iesniedz foto, uzvarētāju noteiks skatītāju balsojums)
 • Emocijas 2016 (iesniedz foto, uzvarētāju noteiks skatītāju balsojums+ 50% žūrijas vērtējums)
 • Labākā „Behind The Scenes” fotogrāfija 2016 (iesniedz foto, uzvarētāju noteiks skatītāju balsojums+ 50% žūrijas vērtējums)
 • Gada avārija 2016 (iesniedz foto, uzvarētāju noteiks skatītāju balsojums+ 50% žūrijas vērtējums)
 • Gada lēciens (iesniedz foto, uzvarētāju noteiks skatītāju balsojums+ 50% žūrijas vērtējums)
 • Gada Labākais autosporta video ( iesniedz video, vērtē skatītāji ar balsojumu, jāiesniedz youtube vai vimeo links)
 • Gada kuriozs (iesniedz foto, vērtē žūrija)
 • Gada labākā bilde no drona ( iesniedz foto, atbilstoši foto noteikumiem, skatītāju balsojums+ 50% žūrijas vērtējums)
 • Gada jaunais fotogrāfs ( jāiesniedz vismaz 4 linki uz savām foto atrašanās vietām no vismaz 4 sacensībām sezonas laikā, vērtē žūrija)
 • Gada Medijs autosportā ( jāiesūta linki uz savām vai nu foto galerijām vai video linki, kur ir aplūkojams, ka medijs ir fotografējis/ filmējis pēc iespējas dažādākus sporta veidus. Vēlams viens links no katra auto sporta, kurā medijs ir ņēmis dalību, vērtēs žūrija)
 • Gada portrets ( iesūta foto, vērtē žūrija)
 • Gada auto sporta atspoguļojums ( iesūta vai nu žurnālists, vai auto portāla redaktors, īpašnieks, vismaz 3 linkus ar oriģinālrakstiem par auto sportu ( raksti ietver sacensību apskatus, intervijas, video intervijas) vērtē žūrija).©2017 Latvian Drift All rights reserved. Mājas lapu nodrošina Master Events

 .